Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri szakítani vele? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szakítani vele? (többi lent)

Figyelt kérdés
két hónapja együtt vagyok egy sráccal a baráti társaságomból és nagyon közel állunk egymáshoz mindannyian. mielôtt összejöttünk nekem tetszett egy másik fiú, akinél úgy gondoltam, hogy esélyem se lenne, de néhány napja elkezdtünk beszélgetni és elég jóban lettünk, még azt is mondta, hogy ha nem lennék kapcsolatban még randizni is elvinne. mióta ezt leírta nekem eléggé elhidegültem a barátomtól és folyamatosan rossz kedvem van. nem tudom mit csináljak, mert a srác nagyon szeret engem és félek, hogy ha szakítok elveszíthetem a barátaimat, vagy esetleg mindent elronthatok.
2020. nov. 28. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezért ne élj olyan alapon, hogy ha nincs ló, akkor jó a szamár is. :)

Mivel nem szereted úgy, így mindenképp szakíts. Amúgy se lehetsz vele így az örökké valóságig. És így csak az idejét pazarolod.

2020. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts, de ez elég necces helyzet...

Miért jöttél össze olyannal akit nem szeretsz?...

Előző jól leírta, ha nincs ló, akkor jó a szamár is...

2020. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem azert jöttem össze vele, mert nem szeretem. jóval elötte volt a másik srác és úgy éreztem már túl vagyok rajta, mikor eldöntöttem, hogy a barátommal akarok lenni. nagyon jol megvoltunk az elején es nagyon szerettuk egymást, és csak mostanában lett rossz a másik fiú miatt.
2020. nov. 29. 11:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!