Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nem akartam ide írni, de annyira nem tudom mit gondoljak hogy úgy gondoltam ártani nem árthat.


17L vagyok és összeismerkedtem egy 19 éves fiúval. A körülmények bonyolítása érdekében nekem akkor lett vége egy hosszú párkapcsolatomnak, neki meg még egy se volt és nagyon kapcsolatra vágyik. Mármint hogy tudod beszéltek valakivel pár hete és máris a kezed akarja fogni stb. Mondtam neki ha lassít lehet ebből valami, de most rögtön biztos nem. Így hát lassított, elmentünk ide-oda, és sokszor ölelt meg, és igazából olyan jó volt, mármint tudjátok olyan volt mintha biztonságba éreztem volna magam és senki se bánthatna akkor. Nem tagadom vannak érzéseim iránta, szerelemnek nem nevezném még, na de a lényeg hogy miután meséltem két nagyon közeli ismerősömnek, közölték hogy vigyázzak vele, mert lehet csak ki akar használni. És az a baj hogy látok is rá esélyt, mert nagyon sietni akar, de viszont közbe olyan másnak is tűnik. Össze vagyok zavarodva, és hiába megkérdezném tőle úgyis azt mondaná hogy nincsenek olyan szándékai. De az előző kapcsolatom se volt tökéletes és úgy gondolom hogy ha akkor valaki időbe észhez térít akkor sok idegösszeroppanástól kíméltek volna meg.

Így hát a véleményetekre vagyok kíváncsi, mit gondoltok erről?

Ha bármi kérdésetek van kérdezzetek, de kérlek normálisan.

Köszönöm



2020. dec. 3. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen szándékai is vannak, ne sürgessen. Semmiben.

Ezzel vigyázz.

Lehet hogy ki akar használni,de szerinted van benne valami más..nos,ha így van,neki te vagy az első, éppen ezért nem kell sietni.


Semmi okod elkapkodni a dolgokat, azért mert neki te vagy az első barátnője.

Ha tényleg szerelmes beléd, és tetszel neki,akkor nem fog sietni, és tud várni.


Akkor már nem,ha tényleg csak kihasznál. Ha nem tudja megérteni,hogy neked nem olyan sürgős,akkor egyértelműen igaza van az ismerőseidnek.

2020. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ha megkérdezed erről, úgyis azt mondja,nincsenek olyan szándékai.


Szóval,csak akkor csináljátok,ha te is nagyon szeretnéd.

Egyértelmű,a fiú már szeretné.

Te még lehet hogy nem,mert aggályaid vannak. Jogos.

Ha nem csak becsap, tud addig várni, amíg te készen állsz rá. Akármilyen sürgető vágyai is vannak.

2020. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

#3as vagyok

Miaz #2es?😳

2020. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

2-es vagyok és lány. De lány létemre nem kombinálok így. Sajnálom a srácot, kicsit olyan az egész mintha a kérdező fejben már lejátszana magának forgatókönyveket meg "mivan ha" szálakat közben még várakoztattja a szerencsétlen fiút akinek a legnagyobb bűne, hogy tetszik neki valaki és érdeklődik iránta, szeretne vele lenni. De nem,hát miért is nem az egyszerű utat válasszuk. Kommunikáció! A nehezebb út a kombinálas, idegen emberek befolyása. Ami meg aztán kiábrándító tud lenni ilyenkor..legalábbis én ha a fiú helyében lennék. Hogy valaki ennyire instabil, döntés képtelen. Ezért hát "istenem..." 😂


L/19

2020. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Így hát lassított"

Teljesen jól viselkedik.

Becsüld meg, és vigyázz rá!

2020. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2020. dec. 3. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Hidd el, nem véletlenül van a vészcsengő a fejedben. Meg okkal kerülték őt eddig a lányok...
2020. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Ne engedd, hogy "ajtóstól rohanjon a házba", de nagyon tartózkodó (visszautasító) se légy. Neked már van hosszan tartó kapcsolatból adódó tapasztalatod, tehát jobban megérzed, hogy mennyire komolyak a szándékai.

Abból is következtethetsz, hogy mennyire tapasztalatlannak tűnik, vagy így cselekszik.

Ffi.

2020. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szegeny fiuu itt mindenki mar jatszik vele mint egy babu
2020. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!