Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszettem neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszettem neki és elszalasztottam a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akivel pár hete találkoztunk és először nem volt semmi csak néha beszélgettünk mert egy helyre jártunk szórakozni.

Aztán rám írt messengeren és olyan 2-3 hétig beszélgettünk folyamatosan 24/7. Full aranyos volt, imádtam, mindig küldte mit főz, magáról képeket(nem nude), beszélgettünk egymásról, fel is hívott stb.. deee most jön a csavar, hogy mindig ő írt rám én meg sosem ő rá. Most 1 hete már nem ír, de én se rá, mert valószínűleg fogyatékos vagyok. :c


Illetve azt tudni kell, hogy nekem még nem volt barátnőm illetve a lánnyal azért közel sem vagyunk egy ligában.(Sokkal szebb nálam)


Most igazából megöl a kiváncsiság és a hiánya de nem merek írni neki, mert mivan ha amúgy nem érdeklem egyáltalán és full beégek stb stb..


2020. dec. 6. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelnéd akkor nem irna, hívna,küldene képet. Írj rá. És majd meglátod a válaszból hogy mit akar. Akar beszélni vagy sem?! Sokat nem veszítesz vele. Én úgy vagyok az ilyennel, ha valaki nekem fontos, akkor ugyanúgy keressük egymást, ne csak az egyik fél. Mert ha csak ő keres, azt is gonfolhatja hogy téged nem érdekel az egész, és ezért nem keres már. De ha nem írsz, nem is valószínű hogy fog. Ne a lány keresse már a fiút..
2020. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem biztos, h elszalasztottad, szal ÍRJ RÁ, mi vesztenivalód van? Rövid az élet stb.
2020. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem lévőkkel, írj neki!!!!
2020. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Most igazából megöl a kiváncsiság és a hiánya de nem merek írni neki, mert mivan ha amúgy nem érdeklem egyáltalán és full beégek stb stb.."

Nem hiszem el, hogy ilyen létezik. Komolyan, ez brutális. És velem is megcsinálta már más. Ha az egyik fél jelez neked, érdeklődik, KÉPEKET KÜLD, aranyos, hogy félhetsz attól, hogy nem érdekled valójában? És mi van, ha nem érdekled? Ez csak egy feltételezés, hogy mi van akkor? És leblokkolsz, hogyan tovább? Miért nem lépsz valamit, hogy kiderüljön akkor az idő múlásával, hogy tényleg érdekled e vagy sem?


Mi van, ha nem érdekled, mégis jól érzed magad vele?


Empatikusabbnak kéne lennem, de most nem tudok. De talán a leb.szás jót tesz neked, idk.

2020. dec. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na vettem bátorságot és most megint beszélünk, majd 1 hét múlva lehet írok hogy mi a helyzet :D

Bár nem tudom kit érdekelne

2020. dec. 7. 19:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem igen, írd meg és esküszöm válaszolni fogok
2020. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés, ha 8 nap múlva nem írok akkor írj ide vagy akár privátba is.
2020. dec. 7. 20:16
 8/9 A kérdező kommentje:

6/7, neked írom, hogy azóta is folyik közöttünk a kommunikáció szóval megérte ráírni :D

Még nincsen semmi komoly, de köszönöm mindenkinek a válaszát!

2020. dec. 14. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
hatos vagyok és szupeeer! :D
2020. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!