Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátom az exével arról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom az exével arról beszélgetnek, hogyan szexelünk. Barátom azt írta, velem jobb neki, mint vele volt. Ennek örüljek, vagy aggódjak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gáz és undorító, hogy az exének ezeket meséli. Lehet csak féltékennyé akarja őt tenni, én nem kedvelném, hogy az exével beszélget se, nem hogy engem beszél ki ráadásul a szexuális életünket.
2020. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dicséretnek is veheted! De azért ezt nem a régivel kellene megbeszélnie! Kérdés, hogy ezt miért tesz?
2020. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha a párod a te intim dolgaidat mással beszéli ki, az a privátszférád masszív megsértése. Szerintem ezért inkább aggódni kéne.
2020. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én úgy gondolom, ez azért lehet mert hiányzik neki az exe, és ezzel akarja őt féltékennyé tenni (bár ne legyen igazam). Mindenféleképpen beszélj vele, kérdezd meg miért van ez, és mond meg neki, hogy téged ez kellemetlenül érint.
2021. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz. Az én párom 2 komolyabb volt nőjének is azt ecsetelte, hogy mennyire szerelmes belém, és soha nem volt ilyen senkivel a kapcsolat. Mindkét csajjal való szexuális kapcsolatát pedig részletesen kiteregette nekem, főleg az egyiket. Nem volt semmi hátsó szándéka ezzel, senkit sem akart direkt féltékennyé tenni vagy bántani. Szimpla tapintatlanságból csinálta, vagy mondhatnám azt is, hogy érzelmi fogyatékosságból.
2023. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!