Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányoknál/szerelemben mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál/szerelemben mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Tehát mennyire számít nektek lányok/nők, hogy egy fiú/férfi mennyire szép?

2020. dec. 7. 14:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem elsődleges...
2020. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Ez teljes mértékben egyénfüggő. Valahol 0% és 100% között. ;)
2020. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Lena7 ***** válasza:
79%
Ezt így nem lehet megmondani, ez nagyon egyen függő és szerintem sráconként eltér🤷‍♀️
2020. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Na nekem ne adja be senki, hogy van olyan, hogy a pasi arca nem szép, nem helyes és ennek ellenére összejönnétek vele
2020. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

#4: nagyon el vagy te tévedve. Sosem láttál még csúnya férfit nővel?

Nálam ez sosem volt elsődleges, főleg, hogy az arcvonásairól senki nem tehet. Aki legutóbb érdekelt, az sem jóképű, hogy finoman fogalmazzak, viszont egy okos, kedves, szenzációs humorú srác - számomra ezek sokkal fontosabb dolgok, mint a szabályos arcvonások.

2020. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%
Akkor mondjuk egy nagydarab, pattanásos, túl szőrös, csúnya pasival is összejönnétek ha kedves?
2020. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
5-ös, de ez relatív! Az, hogy nekem csúnya, attól még lehet szép. Ízlések és pofonok.
2020. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Fontos hogy ápolt legyen. Nekem elég a szép arc, és persze ne legyen nagyon kövér
2020. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
#5 vagyok, a legkomolyabb kapcsolatom pont ilyen pasival volt, mint amit írtál, #6. Évekig tartott, imádtam.
2020. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem annyira számít nálunk a külső, mint a pasiknál, de ez csak a saját tapasztalatom. Ha szeret, kedves, és jókat lehet vele beszélgetni, akkor nem kell, hogy jóképű is legyen.
2020. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!