Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki, ha csak barát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki, ha csak barát?

Figyelt kérdés

Fényképezkedésen voltam, és szépen megcsinálta a fodrász a hajam meg egy nagyon szolid sminket is felraktam, a barátnőim közül is többen kiemelték, hogy milyen szép vagyok ma. Fényképész után visszamentem a suliba, ahol a suli túloldalán láttam az egyik nagyon jó fiú haverom, intett a távolból. Utána én a barátnőimmel beszélgettem és látom hogy a kapunál továbbra is ott áll a srác, és szabályosan le sem veszi rólam a szemét, hanem nézi az arcomat. Nagyon zavarba jöttem, ahogy megláttam, elnéztem. Mikor a könyvtárba mentem egyik tanáromhoz gyakorolni, ő is odajött és ott is végig nézett.Egyébként ez a srác mindig nagyon kedves velem, mikor valamire szükségem van, azonnal felajánlja hogy ő itt van és segít, azt is mondta már hogy jó lenne ha osztálytársak lennénk. Vokt hogy csak azért nem ment el úszni, mert én lesérültem és nem tudtam menni, ő meg maradt velem.Ami a külsőt illeti, egyszer írta már nekem hogy szép vagyok. De nem tudom hogy az csak kedvesség-e Szerintetek? Csak azért nézett így meg mert tetszem neki vagy csak úgy?



18/L



2020. dec. 7. 21:04
A kérdező szavazást indított:
Azért nézett meg, mert tetszettem neki kicsinosítva
Szokatlan volt frizura és a smink
20 szavazat
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem egyértelműen tetszel neki de talán több jelet nem mer adni egyszerre vár az alkalomra. Csak baráttal nem viselkedik így az ember
2020. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!