Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek a srácnak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek a srácnak vagy csak barát? Hogy derítsem ki? Es lépjek valamit?

Figyelt kérdés

Egy sráccal jóban vagyok már szeptember óta, mert egy szakkörre járunk.

Egy idősek vagyunk,

És a kezdetektől jóban voltunk. Szeptemberben elkezdtünk beszélgetni neten, és ősz végén elhívott a baráti társaságával koncertre.

Sokat beszélgetünk rengeteg témáról, és már találkoztunk kettesben is.

Mindig mosolyog és érdeklődik irántam

Azt nem tudom hogy ő ezt az egészet csak barátságnak gondolja, vagy esetleg többet.

16L



2018. jan. 19. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 12 éves barátságom egy lánnyal. Mi is koncertre járunk, kettesben filmezünk, mozizunk, kajálunk néha együtt. Mintha húgom lenne és én neki a bátyja. Még egyszer sem jutott eszünkbe a másikba szeretni. Van barátnőm, neki barátja. Egyikőjük sem féltékeny, elfogadták.


Miért írtam ezt le? Mert ez 12 év eredménye! Ez barátság, a tietek nem. :)


Ez pedig mondhatjuk hirtelen kezdődött köztetek. Igen, minden bizonnyal tetszel annak a fiúnak, hisz érdeklődik irántad, elhív találkozókra. Talán pont ő is ezeket a kérdéseket teszi fel magának, hogy te vajon barátságnak gondolod-e.


Ha nem lépett eddig, kezdj el jeleket adni, flörtölj vele óvatosan, finoman. Ha hülye és nem veszi észre, és még mindig szeretnél valamit, akkor hívd el te randira, semmi gáz nincs ebben, de utána engedd át az udvarlást neki,ő a fiú. :)


20/F

2018. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!