Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Tényleg ennyire...

Fiúk/férfiak! Tényleg ennyire szörnyű lennék? Tetszhetek én is valakinek? Mi lehet az oka, hogy senkit sem érdeklek?

Figyelt kérdés

Külső:

- vállig érő sötétbarna, enyhén göndör haj

- kékesszínű szemek

- az arcomra mondták már hogy szép, de én nem szeretem

- 172-173 cm magas

- duci

- nem sminkelem magam


Belső:

- az iskolában sokszor félénk és csendes, de baráti környezetben sokat többet nevetek, viccelődök

- legtöbbször kedves (kiv. aki vmi-vel nagyon kirívja az ellenszenvem, de ilyen kevés van)

- megbízható, hűséges

- érzékeny

- makacs

- szorgalmas

- álmodozós

- Szeretek másoknak örömet okozni, szeretem, ha miattam mosolyognak.

- békés természetű

- ha kell energikus, élettel teli

stb..


Hobbik:

- biciklizés, úszás, görkorizás, sétálgatás

- olvasás-írás

- rajzolás

- néha fotózgatok


Nem tartom ésszerűnek, hogy az emberek vakon követik a trendet, s ezáltal az egyéniségük is elveszik.

Szeretek új ismeretekkel is gazdagodni.

Számomra nem a külsőségek a legfontosabb, hanem a belső értékek.


Néhány kép rólam:


[link]


[link]


[link]


[link]



Az iskolában kevesen szeretnek, és nem viccelek, ha azt mondom, hogy akik szeretnek azok inkább a tanárok... Sokan keresztül néznek rajtam, és egyáltalán nem érdeklem az emberek többségét. Valaki meg csak szimplán "nem csíp", kevés az aki igen. Pedig én tudtommal nem tettem semmit, hogy ez így legyen. Nem szeretek senkivel haragban lenni.


A fiúkat sem érdeklem, más lányok után meg a nyálukat csorgatják... olyan ronda vagy elviselhetetlen lennék?



2012. okt. 7. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jók a belső tulajdonságaid.

A testeddel sincs baj.Az arcod nos igen.Nem vagy csúnya.De 1-2 dolog kéne változtatnod ami megszépítene :)

Nem vagy elviselhetetlen egyáltalán :)

19F

2012. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nincs veled semi baj, teljesen normális külsőd/belsőd van, de lehetnél szebb is! Hozz ki magadból többet, mert kitudsz!

Egy kis smink nem fog ártani. Nyugodtan húzd ki a szemed/szempillaspirál, csodákra képes. A hajadat szerintem előnytelenül hordod. Véleményem szerint jobban állna oldalt elválasztva, /kivasalva/ "V" alakba vágva. Pár kiegészítő/nyaklánc,karkötő vagy óra/ is színesebbé tenne téged. És mosolyogj. Tudod látszik az arcodon, hogy nem hiszel magadban eléggé. Pedig azzal az erénnyel lehet hódítani!:) Ha kell még tipp nyugodtan írj privibe, szívesen beszélek veled.:)

17/L

2012. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az arcképek nem a legélesebbek és a legjobb minőségűek, de ez van... Nagyon nem szeretem az arcomat, de sminkelni nem akarom magam, mint a többség. Remélem azért még fog változni.


Szerinted mit kéne csinálnom?

2012. okt. 7. 21:02
 4/13 anonim ***** válasza:

A hajaddal lehetne mit kezdeni.a szemöldökkel is.Az arcbőrrel is.Ahhoz jobb kép kéne.

De nem vagy csúnya

2012. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 VVMMvvmm ***** válasza:
67%

A mai-tapasztalatom szerinti- átlag nőnél jobban nézel ki.

A belsőd is szimpatikus.Szerintem szar suliba jársz.

Amúgy -Ki hinné?- már az iskolában elkezdődik a helyezkedés az érvényesülésért.Vagy neked valaki mást mondott.Lehet némelyek irigyek stb. Az osztálytárs

bizonyos értelemben vetélytárs is.Ez van.

2012. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nem veled van a baj, hanem az önértékeléseddel

nem is vagy duci, tudod ki a duci? azok akik itt sírnak, hogy húde undormány kövérek. na ők ducik legfeljebb.

arcod, hajad tényleg egy kis korrekcióra szorul, ha nem akarsz sminkelni, akkor ne sminkelj, csak keress fel egy kozmetikust

2012. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A hajammal kapcsolatban az az igazság, hogy azért mutat ilyen "hülyén", mert rászántam magam a dauerre. És ez egy azutáni friss kép, tehát rögtön a dauer után csináltam az arcképeket. Azóta már megvan, hogy nagyjából, hogy és hol kell elválasztanom, majd lehet hogy teszek fel még egy képet is.


Köszi a tanácsokat! A bőröm tudom, hogy tényleg nem szép, de majd remélem kinövöm. De addig is "vigyázok rá" :)

2012. okt. 7. 21:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem akarsz sminkelni, de változást azt igen, tehát kell kötnöd kompromisszumokat


-arc, ügyelj a mimikára, mert pár képen ilyen unottan bánatos, egy szóval fásult, vagy legyél csábosan céltudatos (ez az a beképzelt modellarc feeling, vagy mosolyogj, legjobb a kettő váltogatva, elvégre nem kell mindig vigyorogni mint a tejbetök

-haj, hord változatosabban, ne mindig ugyanúgy, alapból nincs gond vele (bár előbb azt hittem természetesen ilyen hullámos, mert van csak ritka)

-smink, muszáj lesz egy alap sminket, mert ez manapság elvárt, lehet van aki anélkül is kifogástalan, de az olyan ritka, de szerencsére nem is vagyunk egyformák

-test, nem vagy duci...de maradjon is így

-öltözködés, nos a pár kép alapján nem látom a ruhatárad, de az a kötött pulcsi-farmer kombó öregít, hozzájön még az unott arckifejezés, és érted itt mire gondolok, az összképhez mindennek stimmelnie kell, öltözz fiatalossan, legyél kicsit "ribanc"


próbáltam reálisan hozzáállni a kérdésedhez, remélem van amit meg tudsz fogadni és segít, semmit sem bántásnak szántam, de egy álmodozó lány nyilván a szerelemben is ilyen, mint sok minden másban, és akkor a fiú iránti elképzeléseiddel is tisztában vagyok úgy gondolom, ehhez meg ezek a dolgok kellenek

2012. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

és egy fontos dolgot kihagytam, a belsőt, ezzel nincs semmi gond, ahogy a filmek is mutatják mindenki ilyen lányra vágyik, csakhogy!

a filmekben ezek a csendes visszahúzódó lányok, akik a belsőre megformálják az ideált mind bombanők, és a kettő az életben nem igen jár együtt, csak ezt táplálják belénk, mert felszínes világba élünk

2012. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Fúúú, hát köszönöm a tanácsokat. Igen, mostanában a mimikával arckifejezésemmel is foglalkoztam, mert egy műsorhoz gyakorolok verset olvasni :D


A hajam nem ilyen eredetileg, ez dauer (előszöri). Eredetileg sokkal simább. Szerintem miután ez kimegy belőle, már nem csináltatok többet. Nem azért mert nem tetszik, hanem mert szerintem egészségesebbnek néz ki egyenesen. De akárhogy keresek nem találok olyan képet magamról, ahol jól látszik milyen volt a hajam régen.


Ezzel az öltözködéses dologgal is megleptél. Múltkor éppen azt mondták nekem, hogy túl kihívóan öltözködök, és ha nem akarok bajt fogjam vissza magam :DDD Becsületszavamra megesküszöm, ez így volt. Egyébként vannak csinosabb darabjaim nem vagyok én mindig ilyen mamis :D


Köszi, hogy írtál! Igyekszem megfogadni a tanácsaidat!

2012. okt. 7. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!