Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy közös pulcsi a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy közös pulcsi a barátnőmnek és nekem jó karácsonyi ajándékötlet?

Figyelt kérdés

16 vagyok, velem kb egykoru csajok valaszoljanak ha lehet

Tehat veszek pl egy feher ferfi Champion pulovert, ugyis szeretnek fiu puloverben lennixd

Es veszek magamnak is egy ugyanolyat es az meg ilyen couple goalos cucc isxd



2020. dec. 11. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudhatjuk mire vágyhat, neked kéne tudni. De annyira nagyon rossz nem lehet ez.
2020. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jó ötlet, biztos tetszene neki. Bár közös pulcsi alatt azt hittem, arra gondolsz, hogy egy pulóver, amit felváltva hordasz te meg a barátnőd
2020. dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Én pedig arra, hogy két külön pulcsi, viszont valami felirattal. :D

Amúgy nem rossz ötlet. :D

2020. dec. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is jó ötlet. Mondjuk lehet jobban örülne ,hogy ha rajtad lenne mielőtt átadod neki,mert akkor átveszi az illatod.
2020. dec. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
XD jo hogy nem akarjatok megjelolni a masikat..atveszi az illatod..
2020. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jó ötlet, legalábbis én örülnék neki. Esetleg ha nem is valami márkás darabot választanál, akkor vannak olyanok amik egymáshoz illenek, direkt pároknak lettek tervezve. Erről te tudod eldönteni, hogy mennyire tetszene nektek, mennyire hordanátok, vagy mennyire tartanátok cikinek. De alapból egy 'matching' pulcsi szerintem aranyos.
2020. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is aranyos ötlet, én biztosan örülnék neki.

Viszont szerintem jó ötlet lenne valami személyes jellegűt 'belevinni' ebbe a pulcsiba, például valami szellemes felirat vagy valami olyan márka, szín stb. amit a lány szeret. Persze ez csak egy tipp, aztán vagy megfogadod vagy nem.

2020. dec. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Valami értelmes és hasznos dolgot is kitalálhatnál. A ruhákra amúgy is kényesek az emberek, nem tudod eltalálni az ízlését.
2020. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Én nem szeretem az ilyen páros dolgokat, hacsak nem évfordulóra van. A másiknak veszek ajándékot, nem magamnak, vagy magamnak is ugyanolyat, így nekem nem tetszene. Pláne ezek a mr és mrs gázak nagyon.
2020. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!