Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Irodalomkedvelő barátnőmnek...

Irodalomkedvelő barátnőmnek ajándékötlet?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 24. születésnapjára szeretnék valami kreatív ajándékot keresni, ami kapcsolódik a könyvekhez, irodalomhoz. A kedvenc írójától és költőjétől minden mű megvan neki, tehát ilyen irányban kár keresni.

Lételeme az olvasás és a könyvek, a szakmája is ehhez kapcsolódik.

Olyan 3-4000 Ft-ot szánnék rá (plusz édesség és valami szolid alkohol).



2018. máj. 28. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Én a helyedben valami olyasmit készítenék, amivel jól lehet szemléltetni az irodalom gyakorlati hasznosságát a mindennapokban. (Például hajtogatnék neki valamilyen Origami figurát egy könyv lapjából, amit igaz sima papírból is meg lehetne tenni, de akkor nem lenne olyan jellegzetes kinézetű a betűk hiánya miatt.)
2018. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
50%
Innen kimásolsz rengeteg kérdést és választ. Könyvbe szeded, csinálsz neki egy szép borítót és ennyi. Szerintem értékelni fogja, egyedi és vicces is.
2018. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
vedd meg neki a gyűrűk urát
2018. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Az Imagine Budapestnek vannak irodalmi tematikájú városnéző sétái, szerintem egy ilyen elég menő lehet. Valószínűleg van más városokban is hasonló irodalmi séta, ahogy hallottam pont 3-4000 ft körül vannak az árak.
2018. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
e-book olvasó? én örülnék ha azt kapnék
2018. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, bocs, nem láttam hogy 3-4ezer ft-ot írtál
2018. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha tényleg olyan nagyon jó barátok vagytok, akkor csinálj neki egy képes könyvet. Leírod a történeteteket, mintha egy könyv lenne, egy-egy oldalra ragasztasz közös képet, tehetsz bele neki borítékot, amit szintén beragasztasz, abba teszel valamit, lehajthatós, kihajthatós oldalakat csinálsz és szerzel bele egy aranyos könyvjelzőt. Vagy nem tudom, én örülnék ilyennek
2018. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kedvenc költőjének képét rakatnám egy bögrére és azt kapná. Általában minden plázában vállalnak ilyent.
2018. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a kedvenc írójanak minden könyve megvan, meg vehetsz neki könyvet. Csak persze, kicsit keresgelni kell hasonló stílusú könyvek között és "ráérezni", hogy melyik jönne be neki. Nekem is van kedvenc íróm, de ez nem jelenti azt, hogy csak az ő könyveit szeretem, olvasom.
2018. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, az általam ismert összes irodalomkedvelő ember (magamat is beleértve) nagyon örülne valami antikváriumból vagy régiségboltból beszerzett apróságnak.
2018. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!