Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit tudnék adni a legjobb...

Mit tudnék adni a legjobb barátnőmnek a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, ezt a kérdést már vagy 1000-szer feltették itt, olvastam is közülük, de tanácstalan vagyok.

Most lesz 17 éves. Nem az a nagy sminkes, kiegészítős ember, úgyhogy ezek kilőve. Nagyon szeret olvasni, filmeket nézni, illetve táncol. Bögre, képkeret is kilőve, ilyeneket már adtam neki. Könyvet nem vennék, mert valami személyesebbre gondoltam. Ha ez segít, én tőle egy pólót, karkötőket és egy kis cserepes virágot kaptam.

Valami ötlet? Kézzel is szívesen készítek, nagyon szeretek barkácsolni. És légyszi, ne gyertek azzal, hogy ismernem kéne stb. Előre is nagyon köszi :)



2018. júl. 31. 20:42
 1/3 anonim válasza:

Ha szeret olvasni akkor én lehet, hogy könyvre szavaznék. Szerintem, ha tudod, hogy elolvasna valamit és azt megveszed neki, akkor egyrèszt annak nagyon fog örülni, másrèszt szerintem kellően személyes ha tudod mit szeret...

Kidekorálhatnád a könyv első oldalát, beleírhatsz neki bármit, hogy személyesebbé tedd...

Ez is lesz épp annyira személyes mint egy póló.

De készíthetsz neki vmi süteményt, montázst a közös képeitekből, elmehettek moziba egy jó filmre.

Csak egy ötlet: veszel egy teafiltereknek való dobozt, kidekorálod szalvéta technikával ès megtöltöd teával. (Feltéve, hogy szereti a teát persze)

2018. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nem feltétlen mások által írt könyvet kell adnod. Ha valami személyeset adnál akkor vegyél egy szép, de üres könyvecskét és írd bele a közösen átélt történeteiteket. Vagy, akár te is talahatsz ki egy történetet amiben ti vagytok a főszereplők és mindenféle kalandokba keveredtek. Dekoralhatod rajzokkal, ragaszthatsz egy egy fejezet végére közös képet. Remélem bevalik az ötlet! Sok sikert!
2018. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeret olvasni, akkor azert ne vesd el a könyvet, ahogy egy közös mozizás se rossz ajandék. Esetleg valamilyen ekszer. Mindenesetre, több ertelme van az olyan ajandeknak, amiről tudod, hogy szereti.
2018. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!