Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kéne közelednem vakahie...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne közelednem vakahiez aki tetszik?

Figyelt kérdés

Régebben mindig elutasítottak a lányok mikor elmomdtam valamelyikőjüknek, hogy tetszik mindig elutasított. Ezért már nem is tudom, hogyan kéne közelednem egy emberhez aki tetszik nekem.

3 éve nem próbáltam közeledni egy lányhoz sem mert féltem attól, hogy el leszek utasítva. De azóta megváltoztam tehát már nem vagyok kövér inkább már sportos alakom van, fejben is sokkal "érettebb" vagyok (amennyire egy 16 éves az lehet).

Tehát a kérdésem ha lesz egy lány aki tetszik hogyan kéne hozzá közelednem?



2020. dec. 13. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendesen érdeklődve. Valakinél bejön valakinél nem.
2020. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne dörgöld az orruk alá, hogy tetszenek neked, azzal csak elriasztod őket.

Fokozatosan lépéseket kell tenni feléjük.

2020. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!