Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » -félénk tini lányoknak szol a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-félénk tini lányoknak szol a kérdés! De mindenkinek meg hallgatom a véleményét !! Ti milyen jelet küldenétek annak a fiúnak ki bejön nektek ?

Figyelt kérdés

Ti milyen jeleket küldenétek

Annak a fiúnak aki bejön nektek ?

És mele ülnétek pl buszon ha meg kérdezi???

Vagy úgy kezdeményeznétek???

Ha elhívna h találkozni akar ak elmenetek vagy kérnétek h írja el mert nem mertek ,félték mi fogg történí



2020. dec. 13. 22:58
 1/8 anonim válasza:
100%

Igazából attól is függ hogy egy osztályban vagytok-e vagy nem.

-Szemeznék vele órán/folyosón

-Nem lennék annyira kiszamithato(nem mutatnam meg neki hogy belebolondulok, hanem hogy csak érezze hogy bejön nekem)

-Likeolnam a képeit, később rairnek

-Közös témákrol elkezdenek beszélgetni vele

Ilyenek. Remélem tudtam segíteni :)

2020. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát már nem járunk egy osztályba de a szemezés az meg volt meg mikor én rá írtam a beszelgetest ő vitte mármint h érdeklődőt

Igen tudtál 🙂

2020. dec. 13. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Én elég félénk vagyok és amíg a másik nem müld jeleket addig én sem.

De ha rám mosolyog vissza mosolygok, ha megkérdezi ülöl-e mellé, akkor ülnék és ha sokat keres egy idő után én is elkezdeném magamtól keresni az ő társaságát.

2020. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Én elég félénk vagyok és amíg a másik nem müld jeleket addig én sem.


De ha rám mosolyog vissza mosolygok, ha megkérdezi ülöl-e mellé, akkor ülnék és ha sokat keres egy idő után én is elkezdeném magamtól keresni az ő társaságát."


Még akor is ha ott lenne a bartnőd aki biztos kritzalna?

2020. dec. 14. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Kritzal? Az mi?


Itt arra tippelek hogy a bíztat lehet... Igen akkor is xd. Én tényleg szégyenlős vagyok.

2020. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a piszkálódás akart lenni :/
2020. dec. 14. 23:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah xd... A barátnőim normálisak nem piszkálnak ilyenekkel, már kinőttünk az oviból, maximum normális tanácsokat adnak.
2020. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ő barátnője nem ilyen normális...
2020. dec. 15. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!