Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány miért hiszi azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért hiszi azt hogyha sovány és nagy segge van akkor már bejön mindenkinek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem a mell fontosabb a seggnél, és a túl vékony lányok nem jönnek be annyira..

2017. febr. 8. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én még nem láttam olyan lányt, aki sovány és nagy segge van. Vagyis de, csak azok műseggek.
2017. febr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
7%

Pedig hány ilyan van... Girnyó piccs nagy hájas seggel... Közben semmi melle.

A nők mindegyike hülye. Majd rájössz hogy 1000-ből 1 ha normális.

2017. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Én szívesen megismerkednék egy olyan lánnyal, akinek semmi melle, és nagy feneke van.
2017. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Én se nagyon láttam még ilyet.

Aki túl vékony, annak általában konkrétan semmi segge nincs.

Max. tv-ben össze-vissza műtött celebeknél lehet ilyet látni. Vagy photoshoppos képeknél.

Egyébként nekem a fenék jobban tetszik :) De nem az óriási, hanem a formás.

2017. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
ha a nagy segg nem a nyakán van akkor lazán bejövős.
2017. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Sajna a nők csak nagyon kis százalékának adatik meg az a genetika, hogy vékonyak, de mellette hatalmas melleik vannak, amik feszesek és kerekek maradnak 40 éves korukig.

A "nagy" fenékért legalább mindenki tehet, és nem, nem műseggel, hanem edzéssel. Egyáltalán nem lehetetlen. Inkább egy kőkemény, kerek, izmos popsi, mint egy szilikon tőgy vagy térdig lógó tejeszacskók meg örökké fájó hát.

2017. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszi ezt sok lány, maximum a beképzelt majmok hiszik azt akik utánozni akarják a Kardashian klánt. Bizonyára ott láttad, mivel nekik van nagy seggük (természetesen implantátumnak köszönhető) és alapvetően meg a hasuk lapos. Nekem is nagy fenekem van, pedig alapvetően meg lapos hasam van, ilyen a genetikám kis korom óta, mindig is utáltam, mára már elfogadtam. Szerintem meg ne mell vagy segg alapján ítélj meg egy lányt, ez elég felszínes. Tudnád mennyit gyötrik magukat a nők/lányok azért hogy fogyjanak pár dekát vagy hogy egy kicsivel is szebbek legyenek és sok férfi meg úgy kritizálja őket mintha ők tökéletesek lennének.. A nőknek már genetikailag adott alakúk van, edzéssel vagy műtétekkel tudnak esetleg korrigálni, és szerintem minden nő úgy tökéletes ahogy van !!!
2017. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ékony vagyok, de nem azért, mert ez most annyira menő, vagy annyira mavyra lennék magammal, csak nem tudok hízni, de ettől még nem leszek beképzelt. (A fenekem nem nagy, de kerek)

Egyébkéng a molett testalkatúakról is írsz olyan véleményt, hogy "hájpacni" vagy "dagadék"?

Hidd el, a girnyó ugyanolyan szarul tud esni...

2017. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Attól hogy meg a segges nőket pártoljátok, nem kene fikázni akinek nincs melle.
2021. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!