Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jönnek össze azok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jönnek össze azok a lányok akikèrt oda vagyok, miért nem tudok kapcsolatot létesíteni? 20/F

Figyelt kérdés
Volt pár lány akikre az első látástól ahogy megismertem teljesen oda voltam értük , nagyon vert a szívem ha közelükbe voltam, valamelyikükkel nagyon jó volt a kémia mégis mindegyik visszautasított és rettentően összetörtem hosszú időre és jött sorba előről az egész. Teljesen leépítették az önbizalmam. Aztán vannak lányok akik szimpatizálnak velem de nem kérek belőlük mert tudom hogy ők engem első látásra se fogtak meg , és nem akarok velük szórakozni ez így korrekt és meg se akarom őket ismerni mert tudom hogy fele annyira se tetszenek mint az előzőek. És ez egy véget nem érő kör, már nincs önbizalom olyan csajnal akibe első látásra àmulok , mert úgy érzem sose lesz vége a csalódásoknak.
2020. dec. 17. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy előítéletes, ne nyomulj. Ahogy írtad, odavoltál értük...

Ezt a lányok nem szeretik, ne vesszen el a tartás belőled. És ne egy emberen múljon az életed mindig..

2020. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó igazad lehet... De én sose nyomultam rájuk.
2020. dec. 17. 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Női megérzés, de matricának tűnsz.
2020. dec. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!