Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell egy lányt meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy lányt meg szólítani, és hogy kell egy lánnyal kapcsolatot létesíteni? Észerütlen válaszokat nem kérek de értelmes válaszokat előre köszönök

Figyelt kérdés
És részletes leírást kérek. Amúgy a lány 14 éves? .
2018. szept. 29. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Odamész, köszönsz, elkezdesz beszélgetni valamiről, pl milyen szép kék az ég vagy milyen szemét már a matek tanár hogy ennyi leckét adott vagy tudomisén...

Milyen részletes leírást kérsz te most? Írjuk meg a forgatókönyvet vagy mi?

Ez nem atomfizika, csak egy lány banyek. Ugyanolyan ember mint te meg én.

2018. szept. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Atól függ mit akarsz tőle.:D

-Ha barátkozni: beszélges vele,kezeld ugy mintha csak egy fiu lenne vagy az unokahugod.Vagyis ne görcsölj ha lány.:D Ugyanolyan élőlény mint te....

-Ha felakarod szedni a csajt:Menyoda egy ehez hasonló szöveggel:Szia ide jöttem mert aranyosnak találtalak.És beszélges vele.Előfordulhat hogy tesztelni fog pl:azt mongya hülye vagy...Ezt a lányok nem tudatosan csinálják ienkor viceld el.A lanyok nem akarnak olyan pasit aki besértődik meg depis.:D...Figyelj arra hogy a kezeid ne ösze visza áljanak...és ne tördözsd a kezeid.Ne legyél ideges.Álj normálisan.

2018. szept. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hát nem vagyok fiú, de lány szemszögből segíthetek kicsit.

A legfontosabb, hogy add magadat! Nem próbálj meg más szerepbe belebújni, mint aki vagy.

Tehát, tetszik a lány, vagy csak barátkozni szeretnél. A lányok különbözőek, és másképp lehet őket megközelíteni. Én például kedvelem azokat a srácokat, akik kedvesen odajönnek és köszönnek. Persze, csodálkozom először, de máris szimpatikus, hogy odajött, udvarias... Aki meg nem, azt finoman lekoptatom.


Először is, keresd az alkalmat, hogy megszólíthasd. Épp egyedül van, de nem merül el pl. a telefonjában. Szóval úgy látod, hogy meg tudnád szólítani. Áll a folyosón szünetben és nézelődik. Nincs vele 5-6 barátnő, hanem egyedül van, vagy csak egy-két valaki van vele. Épp vidám stb.


Ha megvan a helyzet, akkor szépen odamész. Kicsit mosolyogsz. Részletes leírást kérsz, de a helyzetről nem adtál pontos leírást. Gondolom szeretnéd jobban megismerni, mert tetszik, nem?

"Szia! Gondoltam megszólítalak, mert szimpatikusnak tűnsz. XY vagyok."

"Szia! Leülhetek ide? / Nem zavarok itt? Amúgy XY vagyok. ÉS te?"


De a legjobb, ha te találsz ki valamit, biztosan tetszenek fog neki az, amit te találsz ki.


Ami még a beszélgetésről: próbálj meg odafigyelni arra amit mond. Érdeklődő lenni. Nem kell mű módon lelkesedni mindenért, amit mond, vagy mindenben egyetérteni. A lényeg, hogy légy kedves és figyelmes.

2018. szept. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!