Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem akar "testi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar "testi kapcsolatot" létesíteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindketten 18 évesek vagyunk. 4 hónapja jöttünk össze, de már rég ismertük egymást. Én nagyon szeretem és őis engem ezt bizonyítja is minden nap. De amikor a szexre terelődik a téma kerüli. Tegnap amikor már belemerültünk a dolgokba és továbbléphettünk volna, megállított, hogy ez neki korai, pedig nem lefeküdni akartam vele, csak pettinget esetleg. Ez normális? Ő a fiú, a lányoknak szoktak fentartásaik lenni :D Nem tudok semmiféle kiskori traumáról vagy előző rossz kapcsolatról. Kérdeztem, de szinte hülyének is nézett érte, hogy ez hogy jutott eszembe.
2017. júl. 31. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg csak gyors neki a tempó. Vannak ilyen fiúk még (hálistennek)akik nem akarják elsietni a dolgot..Esetleg kérdezd meg tőle, ha érdekel, hogy neki mennyi idő után lenne itt az ideje a dolognak.
2017. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kicsit gyors neki a tempó vagy még szűz és tart a dologtól. Ha nem szűz akkor igen érzelmes fiúnak tűnik ami manapság kincs.
2017. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DollarDog ***** válasza:
100%

Ha szűz még akkor csak az lehet hogy tart még a dologtól! Nekem is ha most kapcsolatom lenne én se fektetném meg a csajt a legelején! Ha teljes mértékben kiismer és eltelik még egy kevés idő akkor biztos ő is belemegy, de semmiképp nem fogja elsietni! Becsüld meg a srácot én azt mondom :D és nyugi mindennek eljön az ideje, nem maradtok le semmiről!Sok sikert :)

18/F

2017. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, még várni akar, hogy még jobban kiismerjétek egymást. Várj még egy kicsit de ha később sem akar majd akkor lehet, hogy nem tervez veled többet.
2017. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!