Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hányszor lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hányszor lehet szerelmes egy ember?

Figyelt kérdés

Tegnap szakított velem a barátnőm, életemben először voltam szerelmes. Nagyon kivagyok és egyszerűen nem bírok enni,inni ma reggel óta semmit sem. Úgy érzem belefogok ebbe őrülni.. Mindent megadtam neki gondoskodtam róla,szerettem és most más fiúval beszélget. Nagyon lement az önbizalom szintem, az öngyilkosság kerget.. Nem tudom mit tegyek, aggódok a családomért hogy kórházba kerülnék esetleg. Azt mondják hogy a rák csillagjegy a leggyengébb érzelmileg.. Hát ez nagyon igaz... Sosem voltam még ilyen helyzetben és úgy érzem hogy nem fogom kibírni teljesen szét vagyok esve... :(..



17/f



2020. dec. 20. 17:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
10 hónapig voltunk együtt,szánalmas módon könyörögtem neki hogy adjon még egy esélyt de nem kaptam. És tényleg szánalmas vagyok.
2020. dec. 20. 17:17
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,sokszor fogsz még szerelembe esni, csalódni, ismét szerelembe esni... Majd jön egy másik lány, akit sokkal jobban fogsz szeretni a mostaninál, és nem is fogod érteni.. :D
2020. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ez tök normális, mindenki ezt érzi az első szerelem után. Ne akarj minden áron minél hamarabb jobban lenni, keress magadnak hasznos elfoglaltságokat, aztán majd idővel kihevered.
2020. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Akárhányszor és bárhányszor!


Teljsen normális, hogy most magad alatt vagy - de próbálj abba belegondolni, hogy mi lenne, ha csak szánalomból marad veled együtt, de már rég nem szerelmes beléd...??? Ez sokkal megalázóbb lenne!


Pár hét-hónap, és lesz új szerelmed, tuti!

2020. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nálam ez nem így megy.. Nagyon rossz itthon a családi viszony és rátesz nagyon.. Nagyon gyenge vagyok érzelmileg
2020. dec. 20. 17:42
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért ígérgetnek és esküdöznek az emberek ha utána nem tartják be.. :(
2020. dec. 20. 17:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Nézd, az érzelmeinek nem mindig ura az ember.


Ha a barátnődnél elmúlt a szerelem, azzal nem lehet mit kezdeni.

Te is megélheted ugyanezt egy másik kapcsolatban...

2020. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy el fog múlni. Az első szakítás ilyen, sajnos mindenki átesik rajta, de el fog jönni az idő, amikor majd azt gondolod, hogy "mit szerettem ebben a lányban?"
2020. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az ember többször is szerelmes lesz élete során, bár az idő előrehaladtával kissé változnak a dolgok: később már előtérbe kerül a másik személyisége és nem a külső lesz az elsődleges, amibe "beleszeretsz". Valamint később, pont az ilyen tapasztalatok miatt, már gyanakvó lesz az ember, de ha szerelembe esel, akkor úgysincs menekvés. :)


Tudom, hogy mit érzel most, és csak a közhelyet tudom ismételni, amit úgyis utálni fogsz, de: idővel könnyebb lesz. Az idő begyógyítja a sebeket. Ez tényleg így van. A lényeg, hogy ne általánosíts, és egy eset alapján ne gondold azt, hogy minden nő ugyanolyan. Még nagyon fiatal vagy, az se lenne jó, ha egy olyan lányt fognál ki, aki rögtön gyűrűt, házasságot, gyereket akar. :)


Ne szégyelld magad, amiért könyörögtél neki. Még a legbüszkébb emberrel is megesik, ha nagyon szeret valakit. Viszont ezzel nem nagyon lehet elérni semmit. Próbáld lefoglalni magad, kösd le magad valamivel. Nekem sokat segített ilyen helyzetben a naplóírás, illetve egy-egy jó film időlegesen segít megfeledkezni a fájdalomról.

2020. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindig az első szakítás a legfájdalmasabb. Tudom, most úgy érzed, hogy mást nem fogsz tudni úgy szeretni, mint őt; meg hogy 'selejt' vagy stb.

Adj időt a gyásznak, sírj, engedd ki a fájdalmat, ne folytsd el. Emellett szakíts meg vele minden, tényleg minden kapcsolatot; hogy minél ritkábban jusson eszedbe. Olyan reményt pedig semmiképp se táplálj, hogy újra összejöttök.

Ha ezeket megteszed, lassanként gyengülni fog a fájdalom, majd el is múlik és továbbléphetsz.

17 évesen a legszebb éveid előtt állsz, nőzés terén mindenképp. Hidd el nekem, rengeteg szép barátnőd lesz még, akik meg is becsülnek! Leszel te még fülig szerelmes:)

Kitartás haver!

2020. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!