Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen a szerelem? Milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szerelem? Milyen érzés szerelmesnek lenni? Tényleg nem vágyik akkor az ember másra csak a szerelmére és eszébe se jut más lány vagy hogy elhagyja a szerelmét? 17/F

Figyelt kérdés

2018. aug. 28. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
2018. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
20%
A világ legcsodálatosabb érzése..:)
2018. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Leírva (szerintem) megfoghatatlan lenne, és hiába mondjuk milyen, nem fogod soha megérteni ha nem éled te magad át.

Ez olyan, mintha megkérdeznéd, hogy milyen ízű a Délkelet-Ázsiában őshonos jákafa íze. Hasonlítgathatom neked valamihez, de úgy sem tudom megértetni veled.


Életérzés, és szerintem baromi nehéz kontrollálni, persze biztos embere válogatja.

2018. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk nem mintha te tudnád, hogy milyen a Délkelet-Ázsiában őshonos jákafa íze...


de azért szép hasonlat volt

2018. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

3-as vagyok

Tényleg nem tudom, rágugliztam a szokatlan gyümölcsökre, de remélem a lényeg átjött :D

2018. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Eleted legjobb része, a szerelem.
2018. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
73%
Elmagyarázom, a szerelem de facto hormonfügggőség. Magyarul nagyon hasonló pszihológiai tünetei vannak más hormonfüggőségekhez. Példának okán,ha 1-2 héten keresztül napi 2-3x maszturbálsz dopamin függő leszel. A szzerelem ugyan ilyen ha egy lánnyal sokat találkozol,egy idő után hozzászoksz,azaz megnövekedik az adott hormonnal kompatibilis receptorok száma. És többet akarsz vele találkozni,ha távol vagytok szükséglet lesz számodra,hogy találkozz vele és csak erre fogsz gondolni,ha vele közösen termelődnek a hormonok,az agyad ezt érzékeli és nem stresszel,mert minden szükséges hormon megvan. Ha vele vagy egy helyen az kb olyan,mint amikor jól lakva leülsz és bámulod a TV-t,nem stresszelsz nincs semmire gondod,chillelsz. Ennyi.
2018. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Nálam olyan, hogy egész nap csak rá gondolok, mindenről ő jut eszembe, folyton álmodozok róla és nagyon idióta meg naiv vagyok. Tényleg benne vagyok ebben a "rózsaszín felhőben". Amikor szerelmes vagyok akkor ebből semmit nem veszek észre és tök természetesnek veszek mindent. Amikor meg elmúlik, így visszagondolva olyan hülyének érzem magamxD

16/L

2018. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet az ember szerelmes? Mit tegyek? Honnan tudom, hogy egy adott lánnyal kialakulhat-e közöttünk szerelem? Ezt ránézésre tudja vagy érzi az ember vagy csak egy idő után derül ki?
2018. aug. 28. 19:48
 10/10 anonim válasza:
66%
Figyelj.. ez nem így megy.. elvileg van szerelem első látásra is.. de jobb ha ismerkedsz.. elsőre nem tudod megállapítani hogy egy lánnyal érdemes-e belekezdeni dolgokba ahhoz meg kell ismerned. Szerintem külső egyébként sem számít hanem a belső értékek az igazán fontosak.
2018. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!