Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már 3 éve ismerek, de csak az elmúlt pár hónapban kerültünk egymáshoz közel. Úgy érzem mellette az tényleg magam lehetek, még senkivel se volt ilyen, nehezen nyílok meg másoknak. De egy problémám van vele, az, hogy alkoholista. A családomban van nem egy alkoholista ezzel együtt rossz élményeim is vannak, én soha nem szoktam inni, így nem tudom mit kezdjek ezzel az egésszel.


Tudnátok egy kis tanácsot adni, hogy vágjak bele egy ilyen kapcsolatba vagy hagyjam a dolgot? Teljesen tanácstalan vagyok.

19/L



2020. dec. 21. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sráccal beszélj hogy ez neked így nem megy. Ha nyitott a változásra valamilyen irányba is akkor szerintem érdemes. Ha nem nem.
2020. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1essel, ha nem nyitott a változásra nem érdemes, főleg úgy, hogy már vannak rossz tapasztalataid
2020. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholistával nagyon vigyázz.

Nem tudom mondjuk mennyire erősen az; meg azt sem, hogy mennyi idős.

Ha 20on 1-2 éves egyetemista és mondjuk hétvégente közbe szétcsapja magát a barátaival az nem számít alkoholistának szerintem..kinövi majd.

De, ha egyedül is iszik, vagy dolgozik és munka mellett rendszeresen..akkor inkább maradjon a barátzónában szerintem.

2020. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Annyi idős, mint én és jelenleg nem tanul, nem dolgozik, de majd szeretne dolgozni.

Sajnos nem csak annyi, hogy hétvégente szétcsapja magát, van, hogy magában lerészegedik egy héten többször is.

Mindenképp beszélek vele erről.

2020. dec. 21. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Mommeg annaka részeges desznyónak, hogy szedje össze magaat, rendes, valamire való fölnőtt atyafi váljék belüle, különben többet nem gyühet a házad tájára udvaróni.
2020. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok

A heti több egyedül az már túl sok :/

Beszélj vele aztán meglátod mire hajlandó érted. Az biztos, hogy leszokni bármiről is baromi nehéz.

Személyes tapasztalatom alkoholistával szerencsére nincs, de nemsok olyat hallottam, aki leszokott az ivásról :/

Biztosan van valami lelki oka (pl. régi sérelem, vagy félelmek), ami miatt az alkoholhoz nyúlt. Erről még beszélhetnétek, mert ha azt helyreteszi magában akkor könnyebb ennek véget vetni.

Mérlegelj megéri-e küszködni vele.

A lényeg, hogy ne engedd, hogy lehúzzon Téged lelkileg. Ha bele is mész a kapcsolatba és folytatódik minden (annak ellenére, hogy valszeg mindig megígéri, hogy többet nem rúg be...de aztán mégis) akkor meg hagyd!! Mert egy részeges emberrel együtt élni...felesége vagy gyereke lenni maga a pokol (környezetemben vannak erre példák).

Remélem minden jól alakul majd!:)

2020. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!