Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak egy lánynak aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak egy lánynak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány és nemigazán tudom, hogy hogyan érdemes ráírni, sajnos az ilyen online ismerkedős témákban nem vagyok valami szerencsés. A lánnyal egy suliba jártunk, évfolyam társak voltunk, később sulit váltottam, csak látásra ismerem, szerintem ő már nem emlékszik rám, mivel nem voltam valami népszerű gyerek, mindig csendes voltam és szerintem a lányoknak nemigazán jönnek be a csendes csávók. Valami tippek, hogy hogyan írjak neki?
2020. dec. 28. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Pl. írd ezt:

Szia, XY vagyok NN iskolából ismerhetsz, mert osztálytársak voltunk. Láttalak (hol?) és gondoltam, hogy rád írok, emlékszel-e még rám. Én vagyok az aki (írj egy epizódot). Volna kedved levelezni velem, esetleg találkozni? Örömmel venném. Várom a válaszod.

Szia!

XY

2020. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem osztálytársak, hanem évfolyam társak voltunk:D. De azért köszi a segítséget. Sajnos nem jelölt vissza ismerősnek szóval lehet, hogy ez elúszott
2020. dec. 28. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van ám csinos lány több is ebben az országban!
2020. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!