Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen időközönként írjak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen időközönként írjak a lánynak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam neki,beszéltünk egy órát.Szeretnék máskor is írni neki,csak nem tudom milyen időközönként tegyem.Nem akarom hogy azt érezze,hogy túl "nyomulós" vagyok
2018. nov. 5. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogyan érzed. Nem ismerjuk a lányt, így nem igazán tudjuk hogy mik az igényei, nekem pl egy csomó csaj ismerősöm van, akikkel naponta többször is egymásra írunk, holott csak barátok vagyunk. Figyeld azt is amúgy h ő is írjon neked, ne csak mindig te neki.
2018. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Percenként 2 üzenet.
2018. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre nincs recept. Én kaptam fiúktól napi több komplett levelet is anno (még papírlevelet is, pedig a postás csak egyszer jött :D), néha nehéz visszafogni a közlésvágyat.


Nem lehet megmondani, mit fog nyomulósnak tartani. Ha tetszel neki, akkor nyomulós is lehetsz, de teljesen normális, hogy apró üzenetekből nem egy darab van egész nap... S ugyebár látod, milyen gyakran s milyen hamar válaszol s mit ír, olvass a jelekből...

2018. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pár naponta, de szolid nyomulósan...értse mik a szándékaid. Ha bejössz neki hamar minden nap beszélni fogtok, meg persze randi. Pár héten belül ha ez nem történik meg, sosem ír ő, akkor felejtős
2018. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy hogy érdted. Szóval:


-Új beszélgetés: min 2-3 óra, bár én inkább a 4-et preferálom.


-Átlag üzenet 1-2 perc, kivéve, ha kérdez, akkor bármikor.

2018. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!