Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan írjak a lánynak? Mivel...

Hogyan írjak a lánynak? Mivel kezdjem a beszélgetést? Tudnátok pár ötletet adni?!

Figyelt kérdés

A haverommal kiataláltunk egy CHALLENGET h írunk mindketten 1-1tetszoleges lánynak, es ki jut tovább, van rá 5napunk h ráirjunk a kiszemeltre. En a sulibol valasztottam egy lanyt akivel latasbol ismerjuk egymast de még igazan sose beszelgettunk. Tudtnatok par otletet adni h mivel kezdjek, h valahogy kicsit kozelebb keruljek hozza, eloszor baratkent kesobb meg esetleg mar tobbkent. Minden otletet kivancsian meghallgatok.

Ui.: am a lány tenyleg nagyon tetszik en ezt nem csak egy jopofa jateknak tartom szoval nem szeretnem nagyon elrontani.

Koszonom elore a valaszotokat. F/17



2020. jún. 4. 12:30
 1/9 anonim válasza:
Mondjuk megkeresheted azzal, hogy segítséget kérsz valamilyen tantárggyal kapcsolatban.
2020. jún. 4. 12:53
 2/9 anonim válasza:

Köszönj rá, azután kérdezd meg hogy miújság, hogy vagy? Csak ne a szokásos szia mizu szöveget toljátok, mert attól nagyon kivagyunk...Én pl. szeretem ha érdeklődnek, hogy hogy vagyok, de szerintem ezzel minden lány így van. A suli pl. lehet közös téma, tudtok beszélni a távoktatásról, hogy ki hogy élte meg, érvek/ellenérvek. Meg a lényeg, hogy lássa rajtad, hogy tényleg érdekled. Kérdezősködj, de azért ne olyan nagyon-nagyon sokat, hagyd hogy ő is kérdezzen. De ha gondolod, nyugodtan írhatsz itt üzenetet és segítek!:)

19/l

2020. jún. 4. 13:07
 3/9 anonim válasza:
Most írni akarsz neki, vagy beszélgetni? Írásban rohadt nehéz lesz, ha előtte nem beszéltetek. Úgyhogy először személyesen beszélgess vele, mert úgy könnyebb. Aztán utána mehet a csetelés, és akkor már nem lesz nehéz témát sem találni.
2020. jún. 4. 13:51
 4/9 anonim válasza:

Heló szia szevasz, van nálatok terasz?


Relax relax merre laksz?



/nem bírtam ki, bocsi/

2020. jún. 4. 14:03
 5/9 A kérdező kommentje:
most ugye még online oktatás van nálunk 1 hétig utána meg nyári szunet szoval az a problema hogy eloben nem tudok odamenni hozza, tudom en is h a neten irni szinte ismeretlenkent alapból hátrány, de most ehez szeretném kérni a segítségetek.
2020. jún. 4. 14:28
 6/9 anonim válasza:

Szia! Hogyan telt a karantén?

........

Tök jó! És még miket csináltatok?

.....

Képzeld én elkezdtem japánul tanulni. Bla bla bla.

.....

bla bla bla bla :D

2020. jún. 4. 14:31
 7/9 anonim válasza:
A lényeg hogy kérdezz, kérdezz, és beszéltesd, csak akkor beszélj magadról ha ő kérdez. A lányok szeretnek magukról beszélni.
2020. jún. 4. 14:32
 8/9 anonim válasza:

Én mindig utáltam, ha valaki úgy kezdeményezett, hogy “Szia. Mizu?” vagy “Szia. Hogy vagy?”, mert ezt már akkor szokás, mikor jobban ismersz valakit. Viszont nagyon tetszik, ha valami humoros dologgal kezd, esetleg valami szójátékkal a nevemmel kapcsolatban, vagy akár valami vicces csajozós dumával.

És igen, a lényeg, hogy kérdezz sok mindent, légy figyelmes, de ha látod, hogy napokon keresztül nehezen válaszol, akkor inkább hagyd.

Sok sikert! :)

2020. jún. 8. 20:08
 9/9 anonim válasza:

"Szia, cica! Van gazdád?"


Tuti nyerő.

2020. jún. 9. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!