Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan kérdéssel fordulnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van egy lány akin nem tudok eligazodni, egyszer cuki aranyos, egyszer pedig bunkó, flegma. Viszont azt vettem észre, hogy ha picit én is lekezelőbb vagyok akkor jobban akar nekem cukizni. Mire gondoljak?18f

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 17:33
 1/3 anonim válasza:
93%
hagyd az ilyen játszmázós szart.keress olyan nőt aki nem játszmázik.
2020. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd sztem. Velem is volt ilyen, közben csak barátkozni akart
2020. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De sokszor úgy érzem, hogy többet akarna. Csak szerintem gát van benne. Mivel voltam együtt a Nővérével tavaly.
2020. dec. 2. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!