Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges valakibe beleszeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges valakibe beleszeretni anélkül, hogy láttam volna?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy. Van egy lány akivel kb fél éve beszélek discordon és egyszerűen nagyon vonzódok a személyiségéhez, az a baj, hogy nagyon messze is lakik. Soha nem volt még ilyen érzésem. Nagyon szégyenlős lány soha nem láttam még róla képet. Nem tudom, hogy lehetséges-e, hogy beleszerettem? 16f

2021. jan. 16. 20:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ez még nem szerelem. De határozottan tetszik neked, szóval folytasd a kapcsolatot.
2021. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 3 hónap fortnite után jöttem össze a barátommal. Nagyon egymásba bolondultunk. Ha nincs a játék, soha nem ismerem meg,mert nagyon nem egy helyen laktunk.

Most már együtt élünk. Akinek nincs online tapasztalata, nem értheti, de tényleg van ilyen.

Bár sajnos 16 évesen nem olyan könnyű áthidalni a távolságot, mint 20 fölött:(

2021. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez csak tetszegetés.

De szerintem felejtsd el.

2021. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!