Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az, hogy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy ilyen konnyen beleszeretek valakibe?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki helyes, kedves es mindig olyan aranyos dolgokat ir, meg varja mar, hogy megint talalkozzunk. Es miert van az, hogy ugy erzem, szerelmes vagyok bele? Miert szeretek bele ilyen konnyen valakibe?

2017. nov. 1. 16:01
 1/9 anonim válasza:
Rossz kategoria. :-)
2017. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Basszus nem vettem eszre😬
2017. nov. 1. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert még gyerek vagy. És tapasztalatlan.
2017. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert te ilyen vagy, énis ilyen vagyok, és utolsó, miből gondolod, hogy gyerek? Máskor meg azt mondják, hogy a gyerekek nem szerethetnek bele senkibe, nem értem én ezt a mai világot. 16/F
2017. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4: A tini kategóriában nem felnőttek vannak, talán azért. :)

Majd ha felnőttek lesztek, akkor majd fogjátok tudni, miről beszélek. Lesz egy-két csalódásotok, meg jobb emberismerők lesztek, nőni fognak az igényeitek és ahogy fejben értek, egyre több dolgot fogtok igényelni egy kapcsolathoz, mert valljuk be, az,hogy valaki helyes meg aranyos dolgokat ír, még egy barátsághoz is kevés.

2017. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert VÁGYSZ A SZERETETRE, ODAFIGYELÉSRE. Ennyire egyszerű.
2017. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek, mindig is voltak, lehet kicsit furcsán fogalmazok de nem szeretem, ha lenéznek valakit.
2017. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert igazából a szíved hozza ezt a döntést.

Ha szerelmes vagy akkor van az, hogy fogalmad sincs miért, de egyszerűen ő a mindened. Vagy csak tetszik, tehát szép, okos, szimpatikus.. de valahogy elfog a kétely, hogy biztos-e az a döntés, hogy szerelem első látásra.

2017. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat❤
2017. nov. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!