Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy pali akivel vagy 4ev...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy pali akivel vagy 4ev ig dumaztunk alig taliztunk mindegy nem vett komolyan lepattintottam mar vagy 2 eve nem beszelunk anno baratsag extrakkalt akart csak en nem mentem bele. Miert csinalja?xd

Figyelt kérdés
Azota lett 1 baratom elso, es hat minden jo de miert nezegeti a napomat instagramon neha? ha mar lekoppimtottam nem bir leakadni rolam?😀
2021. jan. 22. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4 év duma...:D Nézi és akkor mi van? Ismerősöd elvégre
2021. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy direktből nezi meg. Már csak magamból kiindulva is ahogy pörgetem a storykat néha észre se veszem ki tette ki. Ha pedig direkt rád keres akkor meg lehet kiváncsi arra kivel vagy, ha már ő nem kellett. Lehet még mindig bejössz neki, leírásod alapján inkább csak szexre kellettél volna neki. De mivel kiírtad ezt a kérdést így valószínűleg téged is érdekel még?! Ha nagyon zavar tiltsd le ennyi.
2021. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem zavar hanem kivancsi voltam h ti mit mondtok ilyen esetekre ☺
2021. jan. 22. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Nehogy azt hidd, hogy most aztan rajott mit veszitett:D

Csak dgni akart, abba valoszinuleg most is benne lenne , tuzoltasra muslekos vodor is tokeletes:D

2021. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Ez az én mondásom:D

2021. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!