Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy beszéljek a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

18 éves a legjobb barátnőm a barátja 24 és ez az első kapcsolata és tudom hogy másik fiúba szerelmes.

Egy nap ráírt egy fiú mondta is hogy milyen gusztustalan meg ronda pár nap múlva találkoztak és megcsókolta a srác össze is jöttek az nap és mikor először volt náluk következő héten le is szo....ta a fiút (ezt úgy tudtam meg hogy véletlen láttam az üzit hogy jól esett kicsim elfért a szádban, utána utalgattam rá hogy remélem nem akarta hogy le izéld mert nincs más de tagadta az egészet hogy ő sose tenné) mondja hogy szereti de nekem kicsit kevés lenne 2 hét ismerkedéshez is nem hogy csókhoz meg intim dolgokhoz és látszik a fiún hogy nem szereti hallottam egy telefonálásukat nagyon bunkó volt kiabált vele mikor hozzám szólt egy pillanatra a barátnőm hogy velem pofázzál ne a barátnőddel meg hogy fa...nak hívsz fel mikor játszok mikor csak hallani akarta a hangját mondtam is neki hogy kicsit érdekes meg hogy mindig így beszél e vele de csak halkan mondta hogy nem aztán témát váltott. Most meg azt mondta a barátnőm hogy megy fogamzásgátlót felíratni csak kicsit tovább tart neki mert epilepsziás és a másik gyógyszerét is váltania kell vagy mi és már tökre ki van akadva a srác hogy mennyi ideig tart szerintem csak arra kell neki de nagyon nem szeretném hogy megbántódjon vagy esetleg hosszabb ideig elviselje netalántán évekig mert már az össze költözésről beszélnek 2 hónap elteltével.

Nem szeretnék bunkó vagy ítélkező lenni de a fiú tényleg nagyon ronda nem is ad magára egész nap gépezik, nem igazán tetszhet meg egy lánynak se és szerintem csak ki akarja használni a barátnőmet mert nincs más.

Szerintetek hogy tudnék vele erről beszélni természetesen nem szeretném hogy szakítson a párjával de nem látom értelmét ennek és nem szeretném hogy híre menjen hogy ő miket csinál a sráccal meg ilyenek mert ilyen is megtörténhet vagyis velem megtörtént és nem szeretném hogy ő is átélje ezeket, megalázzák mert mai napig problémáim vannak ebből.



2021. jan. 23. 02:54
A kérdező szavazást indított:
Beszélnem kell vele
Hagyjam rá
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Csak a címet látom, de ne avatkozz bele szerintem xD
2021. jan. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem latod a szöveget? o_O Szerintem beszélj vele mondd meg neki hogy veled őszinte lehet lehet hogy fél szakítani vele vagy bántalmazta a srác vagy szimplán szórakozni akar csak vele kiélni a szexuális vágyait aztán ott hagyni kitudja
2021. jan. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

1. Kérlek szépen használj pontot.

2. Semmi közöd hozzá.

2021. jan. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Bírom ezeket a semmi közöd hozzá dumákat. Akik írják, azoknak nincsenek barátaik? Mire való a barát, ha beszélni sem lehet vele?

A barátnőnek nem kell megfogadni a tanácsot, de véleményt ugyan hadd lehessen már mondani.

2021. jan. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rákérdeznék, hogy miért tartja normálisnak, hogy valaki, aki elvileg SZERETI úgy beszél vele, mint egy utolsó szeméttel. A szüleitől vagy barátaitól is eltűrné ezt a hangnemet?

Traktálni nem fogom, de legalább egyszer gondolkozzon el ezen.

2021. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat
2021. jan. 23. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd el neki, hogy ez nem szép tőle, hogy olyan fiúval jár, akit tulajdonképpen nem is szeret,ráadásul mindenfélét megenged már neki. Ez teljesen kur va tempó! Ráadásul egy olyan fiúval, aki - ha jól értettem - azt mondta rá, hogy ronda kövér. Akkor hogy van ez? Ez nem kapcsolat, csak arra jó a barátnőd, hogy lefeküdjön vele a srác. Ezt nyugodtan megmondhatod neki. És azt is, ha van önérzete a barátnődnek, akkor otthagyja.
2021. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A barátnőm mondta azt a srácra, hogy ronda ezért nem értem mit akar tőle. De beszéltem vele és azt mondta, hogy szeretik egymást és nem is csinált ilyet mikor láttam az üzenetet. Azt is mondta, hogy ne akarjam őket szétválasztani szóval rossz hatással is van rá egyre kevesebbet beszélünk a srác miatt és ez elég durva nekem egy több mint 4 éves barátság után. Azért köszönöm a választ
2021. jan. 24. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!