Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Hogyan beszéljem ezt meg a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha hosszú lesz, de nagyon fontos:

Van egy barátnőm. Elválaszthatatlanok voltunk. Nemrég sulit váltottam, és a bnőm is "véletlenül" pont abba a suliba iratkozott...az elején nagyon örültem, viszont nem kerültünk egy osztályba (én A, ő B,utólag örülök, mert az osztálytársai 79%-a ritka bunkó). Így csak szünetekben találkoztunk, viszont az én új osztálytársaim nagyon jófejek, hamar befogattak, rengeteg új barátnőm lett, akikkel azt éreztem, hogy jobban meg tudok bízni (volt már olyan eset, hogy az a bnőm, akiről szó van, bizalmas dolgokat adott ki másoknak, amik tényleg komolyak).Neki van egy másik barátnője, akivel osztálytársak. Mostanában kezdett kicsit sokat gondolni magáról, az "új" viselkedése nagyon zavar. Az osztálytársaival összeveszett, már hozzá sem szólnak (annak a vitának is ő volt a kezdeményezője). Az én osztálytársaim sem kedvelik a viselkedése miatt. Rengeteget féltékenykedik, hogy elhanyagolom (ez lehet hogy hülyén hangzik, de gondolom èrtitek, hogy miről van szó). Nem bírja elfogadni, hogy már minden nem olyan, mint régen (sajnos ő sem). Rengetegszer megbántott az idők folyamán...fel sem tűnik neki...szeretnék vele beszélni, mostanában nagyon nem beszélünk ,lehet, hogy érzi,mi a gond...Hogyan mondjam el neki, hogy már semmi sem a régi?



2016. szept. 20. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont így, ahogy ide is leírtad. Vagy normális lesz és elfogadja, hogy vannak más barátaid is vagy mehet amerre lát.
2016. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk, a kategóriát elrontottam, bocsi
2016. szept. 20. 14:12
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak lassan senkije sincs, az anyja a múltkor is a pszihiátrián (nem tudom,hogyan kell írni) kötött ki, folyamatosan gyógyszertúladagolása van, az apja megcsalja az anyját ( gondolom ebből adódnak a bajok) a testvére elköltözött. Lehet, hogy azért ilyen, mert a viselkedésével akarja "fedezni" hogy mi van a magánéletében...

Jöhetnek még válaszok!

2016. szept. 20. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a kérdésedre akarnék válaszolni: úgy mondd el, ahogyan most ide leírtad.

Viszont hogy ilyen nehéz a családi környezet, kicsit enyhébb lennék, de akkor is kerek perec közölném, hogy gond van. Vagy változtat, vagy mehet, ahová akar. Az emberek jönnek-mennek az életünkben. Pontosan addig része az életünknek, ameddig "szükséges" a jelenléte. Erre majd később rájössz.

2016. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!