Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszéljem meg ezt a...

Hogyan beszéljem meg ezt a legjobb barátnőmmel? 12/l

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk barátnők, aztán mostanában nagyon nem érzem, hogy ő lenne a legjobb. Nem tudok vele beszélni az érzéseimről, egyszerűen túl komolytalan. Igen, én sem vagyok a legkomolyabb ember a világon, de ha ilyen témáról van szó, akkor nem hülyéskedem el az egészet. Nem mondhatom neki, hogy sokat jelent nekem, mert akkor rögtön ennyit válaszol: gratulálok / bolond vagy / búza vagy / fúj

Nem szeretek előtte tokás fejet vágni (ha ilyeneket mutatok, akkor nálam azt jelenti, hogy tényleg jó a kapcsolatunk :D), meg hasonlókat.

Ha esetleg írna őfelsége, akkor mégsem írhatom neki, hogy nem érdekel / hagyjál, mert akkor durván elkezd szidni. Azért is elkezdett szidni, mert másik iskolába megyek majd (sajnos csak jövőre, még lesz ez a tanév), össze-vissza hisztizett, hogy jó bolond vagyok, mit képzelek magamról. És rám mondja, hogy hisztis vagyok.

Elég szedett-vetett, mindenfélés, lehet hosszú lett, elnézést. :)

Mit kezdjek vele?



2017. aug. 26. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd meg neki hogy elhidegültetek és addig nem vagy hajlandó tudomást venni róla amíg nem változtat ezen az agresszív viselkedésén :D
2017. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudja feldolgozni, hogy el fognak ágazni az útjaitok. Ki akart sajátítani és Te ebbe belerondítottál azzal, hogy iskolát váltasz. Nem tudom, hogyan és mikor fogod tudni erre megtalálni az alkalmat, de alkalomadtán tisztáznod kellene a barátnőddel, hogy a jó barátság nem egészen egyenlő azzal, hogy együtt háltok, egy bugyit hordotok, egy tányérból esztek és egy hódolótok van. Ha ezt nem képes felfogni, akkor ő egy - lelki - terrorista, nem barát - és mint ilyennek , nem kell, hogy veszteségként éld meg a végleges cseréjét.
2017. aug. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!