Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan zárjam le szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le szerelmet amit érzek más felé ? Többi lent.

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom amit sokszor én hibáztam ell. Mindenek ellenére mégis hosszú távú volt.Na de én ebből az vagyok aki konkrétan nem tud értékelni egy kapcsolatot sem.Mindig magamba zárkózok (magamba fordulok) elkapkodva akkarok mindent türelmetlenül és azonnal önbizalomhiányos vagyok,"valami miatt nem tudok meg fogni egy lányt se magam mellé" (se első benyomásra se hosszú távon)stb kiábránditó szemilyiség vagyok. Olyan nagyon jóképűnek sem mondanám magam!Sajnos még az is igaz rám hogy nem tudok új kapcsolatott létesiteni mert egyszerűen nem megy.Többek közt a fenti opciók miatt sem.

Szóval a kérdésem az lenne hogy hogyan tudnék lezárni egy (csak felőlem igaz) még mindig testi vágyakozó szerelemmel teli érzést magamban ?!

Mivel csak önmagamal szeretnék foglalkozni.És ameddig nem szeretem meg önmagam és nem haladok elöre az életemben addig nincs is szükségem báemiféle párkapcsolatra.

A válaszokat előre is köszönőm


2021. febr. 1. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor történt a szakítás?
2021. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A legutóbbi december vége. Hát karácsony előtt kb 3-4nappal
2021. febr. 1. 15:19
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért irtam hogy legutóbbi mert már őszintén nem érez irántam semmit.És félek hogy neki előbb lessz boldogsága és párkapcsolata mint számomra.Szóval tartanám magam ahhoz amiket leirtam fentebb ! ! !

Sját érdekemben.

2021. febr. 1. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szervezz programokat, hobbit, járj el barátokkal, foglald le magad, tanulj.
2021. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!