Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kettesben nem tudunk beszélgetni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettesben nem tudunk beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már kb 4éve nagyon jó kapcsolatban vagyok, mert osztálytársak vagyunk. Én sosem tudtam rá teljesen barátként gondolni mert nagyon vonzó, én is tetszem neki, mert mondta, és én is észrevettem rajta. Ügye így van egy baráti társaságunk. Amikor sokan vagyunk akkor eltudok vele beszélgetni a társaságban rendesen. Chatelni is rendesen tudok vele. Viszont amikor kettesben vagyunk, nem igazán tudok mit mondani, egyszerűen nem jön téma, és szerintem ő sem. Akkor kezdek rájönni hogy milyen furcsa hogy 4 éve az egyik legközelebbi álló személy hozzám, mégis olyan mint ha nem is ismerném annyira mint hittem. Ezért is félek vele bármilyen komolyabb dologba kezdeni, mert lehet hogy inkább a kulsoseg az ami annyira megfog. Vélemény? 18/F
2021. febr. 4. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Remeg a picsád az idegtől azért, mert vonzódtok egymáshoz, csak egyikőtök se mert semmit tenni.
2021. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
hát ebben az esetben nem jó a kategória
2021. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartjátok még a kapcsolatot?
márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!