Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szokatlan az ízlésem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szokatlan az ízlésem?

Figyelt kérdés
Valamiért nekem soha nem a menő, kigyúrt vagy éppen vadállatias, szexi srácok jöttek be, sőt. Valahogy azok a srácok, akik kicsit furák, nyomik, de szeretnivalóak, sokkal jobban az eseteim. Ezt már megosztottam sok barátommal de valahogy mind furán néztek rám miatta, valahogy nekik inkább a fent írt típusú fiúk jönnek be. Arra vagyok kíváncsi, hogy vannak e itt rajtam kívül olyanok, akik hasonlóan gondolkoznak, vagy bárkinek a véleménye erről(előre is elnézést a nem túl pontos leírásokért, valahogy elmagyarázni simán egyszerűbb mint leírni).

2021. febr. 6. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ritkább az ilyen igen, de nincs ezzel baj. Nem külső alapján választok, nyilván vannak alap elvárások, de nem elsődleges.
2021. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Megnyugodtam, hogy van akinek lehetek az esete :D 18/f
2021. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem meg soha nem azok a lányok tetszettek, akikért mások általában odáig voltak.

De ezen nincs semmi meglepő, mint ahogy a te ízlésedben sem, nem vagyunk egyformák, és nem mindenkit az aktuális trendek irányítanak.

2021. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy egyedül, nekem se a kigyurt, vadallatias szexi sracok jonnek be. De csak azert mert hat most lehet mondani hogy eloiteletes vagyok, de egyes sracokrol annyira lerí hogy komolytalanok, es tobb lanyt fuznek, vagy bekepzetek a kulsejuk miatt

Nekem se fontos az hogy szexi legyen meg minden, sot, van hogy ez taszit. Inkabb legyen normalis, ertelmes, vicces es szeretheto. Az mindent visz

18/l

2021. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha minden nő úgy állna hozzá,mint a barátnőid,akkor nekem se lett volna barátnőm soha egy se,és még így 30-on fölül is szűz lennék.Szerencsére sok nő gondolkodik még úgy ahogyan te,nem vagy egyedül.
2021. febr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális, nekem is az ilyen fiúk jönnek be. Amúgy rám is szoktak furán nézni a barátnőim, amikor mutogatnak képeket szerintük iszonyatosan jóképű hírességekről, én meg csuklóból rondázom le őket. :D


Hogy mi szép, azt mindenki másképp gondolja, nincs olyan, hogy ez a "normális ízlés". És teljesen mindegy, hogy más mit gondol egy neked tetsző fiú külsejéről/személyiségéről, az egyetlen, ami számít, hogy NEKED tetszen az a valaki.

2021. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a "cuki srácok" jobb választások hosszútávra mint a falu bikáinak magukat képzelő fuckboyok. De az általánosság a lányoknál inkább a "badboy"-ok felé hajlik.
2021. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!