Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » KÉRDÉS: mit csináljak. írjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÉRDÉS: mit csináljak. írjak neki vagy pedig csak lépjek tovább azzal a hittel hogy ő csak egy barát? vagy javítsam ki amit elbasztam? :/

Figyelt kérdés
sziasztok azt szeretném kérdezni hogy erre mit ,,reagáljak,, vagy csak szimplán hagyjam. nagyon régóta ismerem nem vagyunk együtt de tegnap kérdeztem volna meg tőle de pénteken benn feküdt egy fiú mellett egy ágyban és smároltak. És én ezt mihelyst megláttam reagáltam és most még csak szóba sem áll velem a csajszi. és persze fülig szerelmes vagyok/voltam már én magamsem tudom mit érzek iránta.

2021. febr. 7. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha mással smárolt a lány...

Elég offos a téma!

El kell engedni!

2021. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen mással smárolt..

azt vágta hozzám mikor felháborodtan ráírtam... hogy még csak nem is voltunk/vagyunk együtt

2021. febr. 7. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem voltatok együtt, mégis miért baj, ha mással csókolózik?


Van ez így, mást választott... Menni kell tovább! 😁

2021. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát igazából csk annyi volt a bajom hogy át vágott szépen szólva.

mert le fektetttünk pár szabályt amiben benn volt az is hogy nem kapja le

és hasonló társai... de neki pont sikerült...

2021. febr. 7. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!