Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátnőm barátjába.Nem tudom mit tegyek. valaki tud tanácsot adni? (19L)(Többi lent)

Figyelt kérdés
Nekünk van egy kb 8 emberből álló szoros baráti társaságunk.Elég régóta ismerjük egymást olyan 6-7 éve barátok vagyunk.Én Balázst óvoda ismerem(16 éve) 2 éve volt az mikor rájöttem hogy többet érzek iránta de nem akartam elrontani a barátságunk mert féltem hogy ő nem érez így.Tavaly *mint minden évben* együtt szilveszterezett a baráti társaságunk és éjfélkor jó páran csókolóztak Balázs pedig megcsókolt engem aztán az este folyamán mások is történtek. Azután nem is találkoztam vele vagy ha igen nem nagyon beszéltünk.Anna(legjobb barátnőm) tartotta bennem a lelket egy ideig hogy mondjam el neki mit érzek stb de akkor még nem ment. Nagyon össze voltam zavarodva aztán végül összeszedtem a bátorságom. Júniusban volt egy végre elballagtunk buli és gondoltam majd félre vonulunk Balázzsal és megbeszéljük a dolgokat.Erre láttam Annával csókolózni és azóta együtt vannak.Balázzsal megbeszéltem a dolgokat( az érzéseimet nem mondtam el neki mert nem tartottam helyén valónak) és minden visszatért a régihez. Azt hittem hogy majd elfelejtem de egyre rosszabb a helyzet mert Anna folyton nekem mondja a gondjait a Balázs miatt mivel Anna a legkisebb dolgon is kiakad meg minden apró viccen bedurcázik. Balázs pedig engem kérdez mit tegyen.Nem bírom elviselni már ezt és így nagyon rosszul esik minden mikor ott smárolnak előttem,meg kézen fogva sétálgatnak.Idén még a szilveszteri összejövetelt is kihagytam csak hogy ne keljen ezt átélnem.

2021. jan. 6. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni szar ügy 🤷‍♂️ gondolom a barátságot nem szeretnéd velük megszakítani, pedig valahol az lenne a legjobb megoldás. Beszéljék meg egymással a gondjaikat.
2021. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ezért nincs fiú-lány barátság... Vagy max nagyon ritka, de ahol már csókolózás, meg lefekvés megy egymással az már nem az...
2021. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért cuki a barátnőd, hogy összejött azzal a sráccal, akiről tudta, hogy bele vagy zúgva...
2021. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3:igen


Kedves kérdező! Ez egy rossz helyzet,amibe belekeveredtél, és biztos nem is tudsz olyan reálisan látni, mert a szeretteidről van szó... viszont, én többet nem állnék szóba ezzel az Annával. Durva,milyen barátság ez.

Először is, a csaj tudta,hogy neked tetszik, és miket élsz át,milyen érzelmeid, kétségeid vannak, Balázzsal kapcsolatban. Sőt, még biztatott is.

Nos,ha ilyen információkat megtudott,akkor egyértelmű,hogy számára tabu legyen Balázs.


Erre mégse az, össze is jön vele, miközben tudja,hogy te hogy érzel. Nem is szól a terveiről Balázzsal kapcsolatban, és ilyen fájdalmat okoz neked. Nem is tudom,hogy van annak a lánynak arca még neked panaszkodni Balázsról🤦🏻‍♀️ meg hogy egyáltalán szóba mer állni veled, miközben tudja ő is,hogy nem volt szép,amit tett.


Én se Annával,se Balázzsal nem állnék szóba ezek után.

Anna nagyot hibázott, ha igazán a barátnője lennél,nem okoz ilyen fájdalmat. Balázs meg...mi ez a gyors off? Előbb csók, aztán párkapcsolati tanácsadó?

2021. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És amúgyis,a kérdésed úgy helyes,hogy a barátnőd összejött a szerelmeddel. Te hamarabb elárultad érzéseidet Annának, minthogy ők összejöttek volna
2021. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám Balázsnak hogy mi a helyzet...veled, Annával, és vele..
2021. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Értem én, hogy mindkettő közeli barátod, de szerintem ne hagyd, hogy ha már mindezek után így összeálltak egymással még Te hallgasd a panaszaikat egymásról. Megmondanám mindkettőnek külön-külön, hogy "Légyszi, ne velem beszéld meg a közöttetek felmerült problémákat, azokat egymással beszéljétek meg.". Ne hagyd, hogy az a 3. fél legyél a kapcsolatukban, akire csak úgy öntik a saját bajukat a másikkal. Rájuk kell hagyni, had legyenek egyenesek a másikkal szemben, beszéljék meg a kettejük közötti dolgaikat. Próbálj meg kiszakadni a "lelki szemetes" szerepéből, hiszen ezzel csak önmagadnak ártassz. Próbáld elzárni annak a lehetőségét, hogy panaszkodjanak neked, legyél kicsit karakán. Egy idő után a problémák majd felemésztik őket, de ez ne a Te problémád legyen.


Nem akarok egyikőjükről sem rosszat feltételezni, de ha Balázs a történtek után Annával jött össze, akkor vagy arról van szó, hogy a Szilveszteri buli csak egy kis kaland volt számára, vagy talán azt feltételezi, hogy számodra volt csak kaland a dolog, és nem látott esélyt arra, hogy veled összejöjjön (ha a második eset áll fenn és úgy látta, nálad nincs esélye, simán lehet, hogy a "ha nincs ló, jó a szamár is" elven bepróbálkozott Annánál, vagy Anna ráhajtott [ezesetben Anna elég csúnyán hátba szúrt Téged]). Ha nem akarod a dolgokat felkavarni, akkor csak egyszerűen hagyd figyelmen kívül a panaszkodásaidat és foglalkozz más barátaiddal, más sráccal. Ha igenis tisztázni akarod a dolgokat, és látsz esélyt a Balázzsal való kapcsolatodra, vagy szimplán tudni akarod az igazságot arról, mi miért történt, akkor állj velük szembe és mondd el a gondolataidat, érzéseidet. Jobb magad mögött hagyni 2 rossz barátot, mint folyamatosan a lelki szennyes szerepét játszani.

2021. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hívd el őt és beszéld meg vele mit érzel és mond el neki hogy szereted és össze szeretnél jönni vele. Ha ő is így érez akkor boldogok lesztek ha óvatoskodsz akkor csak kínzod magad mert te mást szeretnél.
2021. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
22%
Lepjétek meg Balázst egy 3asal !
2021. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Ha boldogok, hagyjad őket; nem kell őket szétszedni.

Ha meg majd szétmennek egyszer, akkor előtte szólj a barátnődnek ,hogy rástartolsz.És ne kérdezd,hogy megengedi-e, mert neki ebbe már nincs beleszólása akkor, ha ti ketten akarjátok, és ő már nincs vele, akkor mondjuk mit féltékenykedne; különben is két (vagy minimum egy) számára fontos személy, tehát elvileg akkor örül, ha boldog.

2021. jan. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!