Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk egymásba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba de nem lehetünk egymásé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval pár napja bevallottuk egymásnak hogy szerelmesek vagyunk. De a csaj sajnos nem meri elmondani a szüleinek. Nyártól pedig 230km-re lesz tőlem és azt mondta hogy nagyon szeret de lehet hogy barátoknak sem kéne lennünk. Nagyon rosszúl érzem magam ilyen lánnyal még nem találkoztam. Mindennél jobban szeretem. És nem szeretnék lemondani róla. Tudnátok segíteni?

2021. febr. 7. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Elmúlik.

Persze addig sza* érzés, de elmúlik.

2021. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Szard le hogy lány azt gondolja hogy barátok se legyetek... Nehogy már ne:D

Amit tehetsz tegyél meg érte:D

2021. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha ő is szerelmes lenne beléd megoldást keresne nem pedig meg akarná szűntetni a barátságot is de ez csak az én véleményem.
2021. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!