Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg létezik egy "másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik egy "másik felem"?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el ezen gondolkodni...16 éves srác vagyok, eddig volt egy pár barátnőm, de azok a kapcsolatok mindig vakvágányra futottak.Ábrándozok a nagy Ő-ről.Milyen lány is lehet,mikor fogom megtalálni.Ezen egy kicsit aggódom még, mert az egyik nagybátyám itt van 40 évesen, és még mindig keresi!

Sok idézetben/filmben hallottam már erről, hogy valójában minden embernek van egy másik fele. Az én esetemben egy lány/nő az. Vajon azért nem találkoztunk még, mert párkapcsolatban van még? Esélyes egyáltalán hogy így tiniként fogom megtalálni?



2021. febr. 13. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Első sorban a válasz, 16 éves vagy xD
2021. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Én nem hiszek egy másik énben.
2021. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Még fiatal vagy. A korodbeli lányok még butuskák, éretlenek, gyerekesek. Majd, ha 40-50 évesen se találsz senkit, lehet gondolkozni.
2021. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, van másik feled is, hiszen az nélkül félember lennél.
2021. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 terminator9000 ***** válasza:
75%
Így ismeretlenbe nehéz megmondani, barátaimmal családommal barátnőmmel máshogy beszélek akko végülis az 3 én
2021. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez a másik felem egy ilyen coelho-s klisé! Nincs ilyen! Te vagy és ő van! Nincs olyan, hogy kiegészít! Mert azzal magadat alázod le, fél ember vagy talán? Van két egyéniség, akik együtt élnek, de nem nyomják el egymás! Az ilyen hányadék nyálasság, mint a másik felem az magad megalázása! Ne a másik feledet keresd, hanem egy olyan egészet, akivel jól érzed magad!
2021. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés olyan ember van, aki 16 éves kora óta együtt van és öregedett meg egy nővel.
2021. márc. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem létezik
2021. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!