Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Szerintetek valóban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karcsi022 kérdése:

Lányok! Szerintetek valóban létezik az, hogy ha párkapcsolatban vagytok, de egy másik fiú TÉNYLEG NAGYON szeretne titeket, akkor még megéri küzdenie értetek?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen megkérem a fiúkat, hogy tartsák tiszteletben azt, hogy a lányoktól kérdezem ezt. Legalábbis elsősorban, ha fiú vagy kérlek azt jelezd, illetve lányok a kort is tüntessétek fel kérlek! :)

Annyit hozzátennék, hogy nem házasságra gondolok, az durva már, de egy átlagos párkapcsolatba beleszólhat egy harmadik? Vagy ez csak a friss kapcsolat elején áll fenn? Tapasztalatok, vélemények erről?

Ja és egy EDDA Művek Éjjel érkezem idézet is van, biztos mindenki ismeri ezt a részét: "Te nem érzed ezt a kínt, nem voltál féltékeny soha

Nincs benned semmi küszködés, ha egy másik ér előbb oda".



2020. márc. 11. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szeretem az eddát.

Hát figyelj haver,ezt okosan kell csinálnod , maradj a lányal jo viszonyban, halgasd meg légy neki ott amikor kell és amikor szakitanak akkor jön el a te időd,de ha neki állsz szerelmet vallani minden 5percben akkor rég elrontottad,meg hogy azzal jössz menyire jobban járna veled akkor már semmi esélyed.Csak a másik srác karjába lököd.

F

2020. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Helyes, örülök, hogy EDDÁ-s vagy Te is! :)

És köszönöm a tanácsodat! :)

2020. márc. 11. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Komolyan kell neked olyan ribi, aki majd téged is simán otthagy egy másik fiú kedvéért?
2020. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem,ha jó a kapcsolatuk akkor hülyeség bele avatkozni,de ha a srác rosszul bánik a lánnyal akkor esetleg elfogadható.Nekem nem annyira elfogadott az ilyesmi,mert kicsit olyan mintha csalásra invitálnád.Amúgy voltam hasonló helyzetnek tanúja.Ott a lány inkább kihasználta a másik srácot,hogy figyelmet kapjon a barátjától.Ha velem lenne ilyen,biztos megsértődnék(mivel alapból szakítok,ha rosszul érzem magam egy kapcsolatba),hogy nem vesszi komolyan a kapcsolatom.Én alapból féltékenykedősebb vagyok,úgyhogy a csalást nagyon el tudom ítélni.

Szerintem lány függő ez is,plusz persze kapcsolat függő.

Gondolom most le leszek pontozva,de akkor is ez marad a véleményem. :D

16/l

2020. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha párkapcsolatban vagyok, akkor nem kell harmadik. Legyen úriember és fogadja el a "vereséget".

19/L

2020. márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem, Karcsi, nem.
2020. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!