Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez csak a karantén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak a karantén miatt van? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval van egy osztálytársam (fiú) aki online oktatás előtt teljesen más volt.. Piszkált h hogy nézek ki, milyen vagyok, de att függetlenül jóban voltunk,mint barátok.

Karantén alatt többször lelkiztünk, írt olyan dolgokat ami sokszor félreérthető, győzködött arról hogy szép vagyok és nem vagyok rossz ember.. És ez összezavar. Úgy érzem hogy tetszik nekem, de zavaros mivel már 3 hónapja nem láttuk egymást, miért pont karantén közben szeretne belém?

Mit gondoltok, ez csak a karantén műve vagy tényleg lehet ebből valami komolyabb?



2021. febr. 13. 21:36
 1/4 terminator9000 ***** válasza:
100%

(Inkább szerelmes beléd, szeretni akkor fog ha finghatsz előtte)

Bármi lehet ebből, miért ne karanténba, én tavaly jöttem össze párommal és végig egy padon ülve beszélgettünk végig,majd Lidl és puci, te szeretnél bármit is tőle? Beszélj meg vele akkor egy talit és hatha lenyűgöz téged, nem gáz ha aztmondod hogy egy randi mert te jobban megismernéd(ez egy elég egyértelmű jel lenne felé)

2021. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy maganyos es szeretne egy baratnot.
2021. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kerjoz ***** válasza:
75%
hát kíváncsi lennék, ...kérdezd meg!
2021. febr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Hiányzol neki, hogy ismét piszkálhasson, de ezt ne értsd féle tőle. Nagyon régen voltam fiatal, de akkor mi is azért szoktuk piszkálni a lányokat, hogy játékból felénk lendítse a karját, amit mi elkaptunk (erre a pillanatra vártunk, hogy megfoghassuk a kezét, amit ő ki akart szabadítani, mi meg nem engedtük). Szóval - jó indulatúan "kötekedni" akar veled, de most nem tud, ezért keresett meg. Annyiból a karantén műve, hogy régen látott és vágyódik.
2021. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!