Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni? Nagyoon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Nagyoon tetsziiik a lány, nem ísmerjuk egy mast, annyi a kozos pont h egy suliba jarunk most ugye a karanten miatt nincs ra semmi esely h eloben beszeljek vele. Szóval szeretnék ráírni instan, de nemtudom hogyan kezdjek?

Figyelt kérdés
a szóbanforgo leany velem egy idos es az evfolyamtarsam eddig meg csak a folyoson lathattuk egymast sosem beszeltunk. De tenyleg nagyon tetszik es elso latasra szerelem szoval semmi keppen sem akarom elrontani. Ebben tudnatok e segiteni h mit irjak neki amivel nem koptat le rogton vagy esetleg nem valaszol rá? Tenyleeg sokat jelent nekem az egesz, szóval nagyon szepen koszonom aki segít. 17/F (9.-esek vagyunk)

2020. jún. 5. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Az első és legfőbb.. nyugi


A másik, nem feltétlen kell egy húú nagyon odanyomó szöveg, elég egy laza kis odaszólás

Én általában úgy szoktam kezdeni (bár sablonnak tekintheted), hogy "szia, hogy vagy?" - bár elhiszem, nehéz ha még nem beszéltél illetve nem is írtál vele..

2020. jún. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg mégegy, nem sértésként, de majd írj rendesen, bár oké én kiértettem, de nála azért na.. helyesen írj majd
2020. jún. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Először tényleg kedvesen kell írni, ha nem jót írsz, már nincs sok esélyed. Mint az első hozzászóló, én is úgy gondolom, hogy elég egy szia. De ne kérdezz rá egyből hogy, ,, Hogy vagy" mert az sem lehet, hogy biztosan tudja ki vagy. (Jártam már így)

Csak hozzátenném, hogy én is lány vagyok, és nagyon utáljuk a nyomulást. (kivételek)

2020. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaazokat nagyon hasznosak, de még annyit szeretnék kerdezni, h ha esetleg visszaír a Szia utan ő is egy Sziával akk h kezdjem meg a beszelgetést szerintetek? erre par otletet tudnatok javasolni esetleg?
2020. jún. 8. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá őszintén,hogy szeretne e veled beszélgetni!

Aztán sok minden kiderül a válaszából. :)

2020. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. na meg 2. vagyok:

Na igen, bár ha válaszol, nagy esély, hogy igen akar


Viszont azután pl van karanténos suli, távoktatás.. esetleg téma kezdésnek nem is rossz

Hogy viseli így stbstb

2020. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!