Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkednek így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így?

Figyelt kérdés
Újabban egy srác lett a padtársam, aki egyszer csak magától ült mellém. Eleg jól összebarátkoztunk és azt vettem észre, hogy már napi szinten mellettem ült minden órán. Szünetben is folyton egymással beszélgettünk, voltak akik azt hitték, hogy járunk. Személyesebb dolgokat is megbeszéltünk egymással és ő a neten is stalkolt engem, mindent tudott hogy mikor hol említenek meg. Ami még kicsit érdekes, az az, hogy ha találkozom a szüleivel, feltűnően néznek engem, de a rokonaimat is. A nagyszülei is szoktak felőlem érdeklődni. Azt megértem hogy a srác érdeklődik utánam, de a szülei? Ők miért néznek meg alaposan akárhol csak látnak?

2021. febr. 14. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elmondta a szuleinek hogy bejossz neki
2021. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kerjoz ***** válasza:
57%
hát mindig van ilyan h "kinek is a lánya" stb . dolgok :D ..lehet egy régi ismerosuk rokona vagy, ...azért szeretnek ok is "mindent" tudni h mi/honnan is vagy, ebben nincs semmi rosz!
2021. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!