Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti normálisan viselkednétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti normálisan viselkednétek a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba,ezt ő is tudja és jól viseli.A társaságában tényleg el tudok lazulni mert hihetetlenül közvetlen,kedves,vicces.Mióta tudja,hogy szeretem nagyon kicsit de kevesebbet beszélgetünk.Hogy viselkedjek vele?Néha hozzam fel,hogy szeretem?Nem lenne kicsit kínos?Abszolút tudok hozzá úgy viszonyulni mint egy haverhoz.Találkozzak vele?Menjünk el valahová vagy az kicsit fura lenne?Aranyosnak tart

2019. júl. 10. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most nem mindegy, hogy 14 éves vagy és tudatlan, vagy 18 éves és félénk.

15 évesen sorra halmoztam a hibákat ilyen téren és semmit sem tudtam elérni annyira "szerelmes voltam". Most meg alig mondom de tapad rám a csaj.

Légy önmagad, ha szereted nyilvánítsd ki de ne mondogasd és főképp ne igérgess hülyeségeket meg, hogy neked csak ő kell és neki te lennél a legjobb mert otthagy örökre és vicc tárgya leszel (exemnél közel másfél év után még mindig szégyen vagyok :D )

2019. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kevesebbet beszélgettek feltűnően, mert picit elzárkózik, akkor nem örült neki talán , hogy szerelmes lettél bele. Lehet, hogy az aranyos vagy -ot azért mondta, hogy ne sértsen meg, de amúgy ilyen téren szeretne téged lekoptatni, hogy ne remélj többet barátságnál, de barátság az persze lehet. Meg amúgy lehet, hogy ezzel, hogy aranyos vagy, ott tartja , ott lebegteti a levegőben, hogy lehet, hogyha nem talál mást jó lennél neki te is, mert konkrétan ilyet nem szeretne, nem mer, vagy nem akar, nem tartja érdemesnek kimondani ilyet; hogy csak baráti-testvéri-haveri szinten szeretne tőled bármit; annál tovább,mint szerelem,nem. Vagy lehet, hogy még fontolgatja a dolgot, most hirtelen nem is tudja , hogy el tudna -e képzelni veled/tőled komolyabbat, hosszútávú kapcsolatot, szóval még gondolkozik rajta, és azért nem akart konkrétan nyilatkozni (ne kényszerítsd rá nagyon durván. Ha nagyon akarod tudni, akkor ezt valahogy finoman puhatolva kérdezd, hogy ne az legyen, h faggatod azokról az érzelmeiről, amikben m,ég akár esetleg ő maga sem biztos, és az ő nagyon kis belső világa.) Ja és most még amíg friss ez a dolog, tehát még nincs egy hónapos, hgoy mondtad neki, most még szerintem azért lehetőleg puhatolva se próbálkozz ezzel, várjál még inkbáb valamennyi időt. Vagy még akár éretlennek is érezheti magát egy kapcsolatra. De az az, amit tutira tudhatunk róla, az hogy szimpatizál veled, de egyébként; hát fú. Az aranyos vagy jelentheti azt is, hogy ő már most tudja, hogy később mindenképp szeretne tőled valamit, csak mondjuk pl még éretlennek érzi magát, vagy akár még meleg is lehet. Vagy pedig már most tudja, hogy nem szeretne tőled ilyen téren semmit később sem. Amúgy valszeg szal jó neki, hogy ott vagy mellette; csak lehet, hgoy még ő se tudja, hogy tudna -e nem haverbarátként, hanem ellenkező nemű illetőként //nőként/férfiként gondolni. De szóval lehet, hogy már tudja, hogy majd akar valamit, lehet, hogy már tudja, hogy nem, és lehet az is, hogy ezt még ő se tudja. Viszont, egy probléma, hogyha kevesebbet beszéltek azóta, akkor én valószínűsítem, hogy nem akar tőled többet. Tehát valószínűleg ez van, ezért zárkózik el egy kicsit, hogy ne reménykedj. De ha még éretlennek érezné is magát esetleg egy párkapcsolatra; még ilyen "randi-jellegű" találkozgatásaitok lehetnének; de ha ő nem mondja, hogy "most kifejezetten ez egy randi, randizni szeretnék veled, randira hívlak téged", szóval akkor szerelmi kapcsolatra szerintem nincs esélyed vele; mert oda pedig pl az "aranyos vagy" kevés. Tehát lehet,hogy pl nem vonzódik hozzád, külsőre nem jössz be neki, vagy nem váltassz ki belőle semmilyen plusz érzést a lelkében; csak olyan átlagos vagy ,mint mások akiket még aranyosnak tart ; tehát nem váltasz ki belőle kifejezett vonzalmat (tehát lehet, hogy jobban szeret mint több más embert ,d e csak szeret és barátként, és nem szerelemből, de attól még fontos lehetsz neki.) Na, szal , nem jössz be neki, csak ezt ő így konkrétan nem akarja kimondani, mert fél, hogy rosszul esne neked, és törődik veled. -én ezt tartom a legvalószínűbbnek.
2019. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*Szóval, ha erre kér, viselkedj vele barátként, hogyha ő ezt várja el tőled; többet nem vár;

te meg ne várjál tőle szerelmet.


Legyetek akkor jóbarátok.

Ha úgy gondolja, hogy vágyik veled valami komolyabbra, majd ő lép. Elkezd neked udvarolgatni, de én a te helyedben pl ezesetben ilyesmire nem számitanék.

2019. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyári táborban szerettem bele.Kicsit úgy érzem,hogy ez csak egy fellángolás volt mert úgy érzem,hogy én is csak azt akarom,hogy inkább barátok legyünk
2019. júl. 10. 21:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmondjam neki,hogy ez csak fellángolás volt de szeretnék vele többször találkozni/beszélgetni mert szerintem rohadt jó arc és a haverja szeretnék lenni?(tudom kicsit gáz de nem igazán vagyok tapasztalt)
2019. júl. 10. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjad meg neki őszintén ezt, hogy tényleg ezt érzed; és szeretnél vele többet találkozni ilyen módon/minőségben/formában.

Szóval ja, mondd el neki, hogy csak ilyen 'haverbarát' szeretne lenni. Én ezt tenném. Ez a legcélravezetőbb.

Szóval tehát igen, mondd el ezt neki. Úgy látom, ez fontos neked, hogy ő ezt tudja, akkor mondjad neki.

2019. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!