Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogy mondjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy mondjam el neki? Hogy tudhatnám meg az igazságot?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már 5 éve tetszik (5 éve is ismertük meg egymást, azáltal, hogy egy helyen teniszeztünk és egy csapatban voltunk). Nagyon sokszor tapasztaltam azt, hogy pl. versenyeken minimum 20x egymás szemébe nézünk és elmosolyodunk. Mindig úgy csillogtak a szemei, ha rám nézett. Továbbá sokat poénkodott velem. Egyszer az nagyon feltűnő volt például, hogy kérdeztem egy srácról, és amíg nem mondtam azt neki, hogy azért érdekel az a srác, mert bejön, addig nagyon segítőkészen keresgélt velem infókat, meg gondolkodott, aztán 2 perc múlva megkérdezte, hogy de én miért érdeklődök felőle és elmondtam, elkezdett flegmázni, és mondta, hogy őt ez nem érdekli meg stb. Mindössze 2 perc alatt változott meg a hozzáállása. Vagy pl. egyszer homlokon akart simogatni és az utolsó 2 centinél elrántotta a kezét és látszott rajta, hogy zavarban volt. Az apukája mindig kérdezgette tőlem, hogy van-e kiszemeltem, sőt egyszer konkrétan rá is kérdezett, hogy tetszik-e nekem.


Ezek alapján igen egyértelmű, hogy bejöttem neki, de most jön a DE: sokszor volt olyan, hogy nem kereste a társaságomat, meg akartam ölelni és visszautasított és azt mondta vicceskedve: hogy majd Kingát talán megöleli. (Ő egy lány barátja, de mindig leszögezte, hogy ő tényleg barátként tekint rá.)


Tudom, mindenkinek vannak rossz napjai, és, hogy őszinte legyek én semmilyen jelet nem küldtem felé, ami arra utalt volna, hogy tetszik nekem. Az egyik barátnőm meg is állapította, hogy nagyon szerencsétlen vagyok, mert mindig amikor vicceskedni próbált velem, én ilyen unott izé, flegma félmosollyal reagáltam.Ez a srác nagyon nagyon visszafogott..


Most így átolvasva olyan egyértelmű, de félek. Mi van, ha csak barátkozni akart? De akkor meg miért nem ölelt meg? Nekem ez arról árulkodik, hogy pont, hogy zavarban volt.


Egyszer olyan is volt, hogy összefutottunk véletlenül egy boltnál. Ő a bolt előtt volt, amikor én kijöttem és így levegőnek néztem. Nagyban beszélgetett a társasággal, akivel volt. És távolról visszanéztem, még mindig ott állt, aztán hirtelen már mögöttem jött. Kb. sprintelnie kellett, hogy így utolérjen- És én hülye meg levegőnek néztem, és így elment mellettem 1 méterre, én rá se néztem.. :( Annyira dühítő most erre emlékezni. De ez már a múlt. Mindig is nagy félelmem volt az a tipik hiba, hogy 2 ember kölcsönös vonzalmat érez a másik iránt és nem mer egyik sem lépni, és oda a boldogságuk. Nem akarok ebbe a hibába esni.


Nyárra újra lesznek elvileg versenyek és fogunk találkozni.. Valahogy szeretném tudatni vele, hogy hiányzik és még mindig nagyon szeretem. Hogy csináljam, hogy ne legyen erőltetett? Nektek erről mi a véleményetek?


Lassan egy éve nem találkoztunk, mert külön csapatba kerültünk..



2021. febr. 14. 21:09
1 2
 1/14 October15 ***** válasza:
100%

Most nem azért de: szóval versenyszerűen teniszezel... ami testvérek közt is annyit jelent, hogy álltól lefele kb borítékolhatóan jól nézel ki. :D Gondolom ha teniszezésre van energiád akkor nem nagyon okoz problémát a suli, ill. valószínűleg nem vagytok a csőd szélén sem. Következésképpen nincs baj a külsőddel, van elég eszed egy tinilányhoz, van közös hobbitok, nincs különösebb családi para stb. Tehát szimplán azon múlik a dolog, hogy kedvel-e ez pedig azért eléggé egyértelmű.


Tehát konkrétan, hogy a rákba sikerült ezt 1 hónapnál tovább elhúznod? :D 5 év? XD Max ha 10 évesen ismerted meg pls.

2021. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ez a regény, de vedd már észre magad...
2021. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
12 évesen ismertem meg, 4 év a korkülönbség.
2021. febr. 14. 21:42
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
dobd már oda neki magad
2021. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De annyira félek, hogy visszautasít!! :(( Hogy dobjam neki oda magam?


Olyanok jutottak eszembe, hogy az egyik verseny alkalmával így félrehívom, ahol kettesben tudunk lenni, és azt mondom neki, hogy mutatni akarok neki valamit és csukja be a szemét, és úgy megcsókolom... Erről vélemény? :D

2021. febr. 14. 21:46
 6/14 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok egy nagy hódítómester.. xd
2021. febr. 14. 21:47
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
jó az, veressed neki
2021. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ez nem lesz gáz, így egy év után lesmárolni?😅
2021. febr. 14. 21:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem
2021. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 October15 ***** válasza:

Na látod közelítesz a megoldáshoz. :D

Az hogy kinyitod a szád határozottan kell a kérdés megoldásához.

De mi lenne ha ahelyett, hogy átdugnád a nyelved a szájába esetleg inkább beszélnél vele? :D Csak mert ez igazából a "Mi lenne ha meghúznál az öltözőben?"-től kezdve bármit és annak az ellenkezőjét is jelentheti. Persze sanszosan nem fog kapálózni ellene de azért egy fokkal egyértelműbb ha hang is kijön a szádon és nem csak a nyelved. :D

2021. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!