Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudhatnam meg hogy erez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnam meg hogy erez e valamit irantam az ismerosom?

Figyelt kérdés

Marmint en erzek iranta valamit,csak nemtudom hogy o viszonoza e,amikor neha latjuk egymast megoleljuk egymast picit megkerdezzuk egymast hogyvan es ennyi.

Allitolag regebben megpofoztam altalanosba 5-6ba,en erre nememlekszem es altalaban mindig mondja amikor talalkozunk,csak en ugy akarom h k mondja h mit erez nem akarok bergni h mit mondana ha en bevallanam neki,ismerem a csaladjat,ok is a mienket joba vagyunk.


2019. nov. 3. 18:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak akkor irunk egymasnak amikor van a szulinapunk
2019. nov. 3. 18:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből nem igazán lehet kikövetkeztetni, de ezek alapján nekem nem úgy tűnik mint ahol egy szimpla barátságról többről van szó.
2019. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teste sem rossz
2019. nov. 3. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezekre a kérdésekre soha nem fogsz jó választ kapni. Az emberek nem olyanok mint a gépek. Nem lehet kikövetkeztetni az érzését valakinek abból, hogy minket kérdezel. Meg kell kérdezned tőle, hogy ő valójában érez-e valamit irántad. Nem szégyen, ha elutasít. De amiket leírtál nekem úgy tűnik, hogy csak köszönőviszonyban vagytok. Talán azért ölelget, mert talán általános iskola óta ismeritek egymást.
2019. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!