Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy szeret?

Figyelt kérdés
A párom nagyon elhidegült tőlem. Meg is csalt állítolag az én hibám mert mikor depressziós volt elküldtem (erre nem emlékszem) mindig mikor vitázunk máshoz szalad sokszor randízott már mással. De, , nagyon szeret, , én nagyon szerelmes vagyok belé másfél éve együtt vagyunk már vagy 100x szakítottunk de mindig egymás mellett kötöttünk ki. úgy érzem nem tudok nélküle élni de én nem érzem, h szeret engem sőt. Rosszul bánik velem és csúnyán beszél. Az lenne a legjobb a barátaim szerint ha vége lenne de én nem tudom őt mással elképzelni nagyon ragaszkodom hozzá. Honnan tudhatnám meg, h valóban szeret? Már depressziós és idegbeteg vagyok. Ő 20 én meg 16 vagyok . Bármit kérek megkapom tőle itt tárgyra gondolok de szeret viccesen sértegetni mivel vékony alkat vagyok deszkának nevezett viccből ami nagyon rosszul esett...meg hasonló megjegyzéseket tesz..
2017. okt. 4. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy milyen érzés ragaszkodni valakihez, de nem szabad tönkremenned egy kötelék miatt! Válaszolj magadban: szomorúságból vagy boldogságból jut több, mikor vele vagy? Ha a korábbi, akkor nem kérdés, hogy szeret-e, el kell engedned és hidd el, találni fogsz mást, aki boldoggá tesz. Azonban, ha elhanyagolhatóak a sértései és boldog vagy, akkor leülsz és megkérdezed tőle, hogy még úgy érez-e irántad, mint az elején és akar-e még téged. Ezen kívül, ha engem megcsalt volna a barátom, hiába a ragaszkodás, 1000%, hogy kidobtam volna, mert újra megteheti!!!!
2017. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Döntöttem, pszichológusom és a szüleim szerint is dobjam..és dobni fogom!
2017. okt. 5. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!