Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szeretitek, ha a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek, ha a barátnőtök a ti ruháitokat hordja?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Igeeen! :D

Az egyik pólóm + bugyi a tökéletes párosítás nála pizsinek :D

2021. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Erről eszembe jutott,ez:2:06-4:00-ig. XD [link]
2021. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
1. válaszolóval egyet értek!!! :D
2021. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretem, ha bármilyen ruha van rajta.
2021. febr. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem, mert nem látom viszont többé :(

Egyébként nem lenne vele baj :D

2021. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Optipolar ***** válasza:
53%
Az ingjeim és zakóim biztos jól állnának a barátnőmön, ha lenne. :D
2021. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szereti a trikóimat hordani. Én meg szeretem, hogy nem vesz melltartót alá. Nagyon izgi!

Mindenhova így jár, meg is bámulják a férfiak. De nem vagyok féltékeny rá, inkább büszke, hogy milyen jó nőm van! Neki meg önbizalmat ad, hogy mennyieknek tetszik.

Pizsamának nem használja, meztelenül összebújva alszunk.

2021. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Az előző vagyok.

Mielőtt valaki félreértené, nem csak trikóban jár az utcán, munkahelyén. A trikóra vesz blúzt, inget vagy pulcsit, de így is nagyon izgatóan mozognak a cicijei....

2021. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyunk egyformák! Az előző hozzászólókkal ellentétben, én nem kedvelem, kedvelném, ha az én ruháimat hordanák a nőim, manapság a feleségem.

Hozzá kell tennem, magas, erős alkat vagyok, párjaim kisebbek nálam, nejem majdhogynem fele akkora mint én. Ebből adódik, hogy ha fel is vennék a holmimat, legfeljebb otthon hordhatnák.

Alapvetően a nőies nőket szeretem, nem azokat, akik éjjel - nappal (farmer)nadrágban járnak. Tulajdonképp, egyiknek sem volt igénye az én ruháimra. Emlékezetem szerint, ingemet is talán csak egy, kettő barátnőm vette fel. Ilyen szituációban pedig nem az izgat, hogy az én ruhámban van, hanem maga a szép nő látványa.

2021. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Igen :)
2021. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!