Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 4 hónapig jártam egy pasival...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapig jártam egy pasival aki elhagyot hónapok után azt mondta mitvártam tőle amikor nem is adtam le magam ti képesek lennétek a baratnötöket elhagyni aki nem fekszik le veletek akkor is ha szeretitek??

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Most már csak azt kéne tudni, hogy hány éves vagy.

Ha 20 fölött, akkor igaza van.

Tudod, nem kegyet gyakorolsz azzal, ha odaadod magad, hanem ez az élet rendje.

Mármint akkor, ha tetszik neked a pasi.

Ha meg nem, akkor miért szédíted?

2021. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
72%
Ha szeretett volna, most is egyutt lenetek.
2021. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
+n
2021. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Négy hónap járás után én is ezt tettem volna.Mert nem tudtam volna már elhinni hogy szeret és hogy komolyan gondolja ezt a kapcsolatot.Nem szeretem ha játszanak az érzéseimmel,a vágyammal,meg egyszerűen semmi értelme ennyit várni a testiséggel.Meg ha egy nő szerelmes egy férfiba akkor nem is igen tud,mert a vágy a szeretett ember iránt ott dolgozik benne is.Ha ez nincs meg akkor megette a fene az egészet.Hidd el,ha a mai világban az együttjárás során egy férfi képes négy hónapot várni egy nőre akkor az tényleg szerelmes kell hogy legyen.Ez van,egy élettapasztalattal mindenesetre gazdagabb lettél.
2021. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
En 17 ö 23 éves
2021. jan. 10. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
#4vagyok,nem tudtam a korodat,így azért más a helyzet.Testileg már nő vagy de lelkiekben még érned kell.Érezni fogod azt ha készen állsz.Amit fentebb írtam az felnőtt nőkre vonatkozott.
2021. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen fiatalon idősebb pasival kezd, azért az számítson rá, hogy az le is akarja majd fektetni.

Itt mondjuk nem lehet időket mondani... nyugodtan várhatsz ezzel hosszabb időt is.

AKKOR, ha ő is képes rá.

Ha meg nem képes, akkor otthagy, ahogy most is történt.

Valószínűleg így a legjobb.

2021. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nőjj fel!
2021. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amikor 15 éves voltam akkor is 3 hónapot jártunk
2021. jan. 10. 21:27
 10/12 anonim ***** válasza:
És?
2021. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!