Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha barátnőtök megkérdezn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha barátnőtök megkérdezné mért szeretitek őt, mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 17:01
 1/5 October15 ***** válasza:
37%
Nyilván élből egy retardált kérdés de azért ha GYK-ról kell összeszedni hozzá valamit akkor ott már bajok vannak.
2017. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor meg tudod mondani, hogy valakibe miért vagy szerelmes, akkor az már nem szerelem. Ha kezded felsorolni, hogy mit szeretsz valakiben, akkor már azt is fel tudod sorolni, hogy mit nem. Akkor már mérlegelsz és döntesz, hogy még szeretni, vagy tovább szeretni! Ugyanígy van a barátsággal is. Ha el tudod mondani, hogy valaki miért barátod, milyen szál fűz hozzá, akkor azt is el tudod mondani, ami eltaszít tőle. Az már nem igazi barátság."

-Czintos József


Én is így gondolom és ehhez tartom magam :) Ha ki tudsz emelni részeket belőle, hogy miért szereted, vagy miért nem, akkor az már régen rossz. A barátnőmet szeretem, Őt, úgy, ahogy van, olyannak, amilyen. Nem a haját szeretem, nem az arcát, nem a vicceit, hanem Őt. :)

De szerintem ezt csak az fogja érteni, aki tényleg volt már szerelmes.

2017. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az jönne le nekem ,hogy arra akar rávezetni hogy igazából nincs is okom szeretni őt :D tehát inkább hagynám a témát...a másik egoját meg felesleges feltornászni, nem fogom fényezni, vagy érzi vagy nem.
2017. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a szerelem négy foka:

szeretlek, mert az enyém vagy

szeretlek, mert ilyen vagy

szeretlek, de...

szeretlek.

2017. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem őt, mert olyan amilyen. Igaz néha veszekszünk és vágunk egymás fejéhez dolgokat, meg van, hogy mindkettőnk behisztizik a másikon, de ettől függetlenül én imádom őt úgy ahogy van és sose kérem tőle azt, hogy változzon meg, mert ha változna akkor már nem lenne önmaga.
2017. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!