Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
Alsó tagozatban (igen, tudom, furi), megtetszett egy fiú, akire azóta is sokszor gondolok. Amikor 5.-es lettem, másik városba költöztünk, 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor láttam őt azóta élőben. De minden egyes ilyen alkalomnál újra és újra jobban megtetszett. Egy baráti társaságban voltunk, és ő sokszor "ugratott" engem, de csak ilyen apró vicces beszólásokkal. Lehet hogy tudja hogy ő nekem bejön, viszont én biztos nem tetszettem neki sosem, mert én akkoriban egy nagyon kövér kislány voltam. Emlékszem 19 áprilisában találkoztunk utoljára személyesen, akkor voltam 162 centi és 78 (!) kiló, most pedig vagyok 163 centi és 52 kiló (9.-esek vagyunk mindketten). Szerintetek, ha újra találkoznánk, hogy reagálna? Nem tudom hogy van-e barátnője, de nem tartom valószínűnek.

2021. febr. 20. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek, ha újra találkoznánk, hogy reagálna?"

Biztosam meglepődne

2021. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs barátnője, egy próbát megér
2021. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!