Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek még neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek még neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki még januárban írt rám mikor látott a lovardában ahová járok. Eleinte viszonylag gyorsan válaszolt de később már kicsit lassabban. Már 2 hete beszélgettünk mikor mondta hogy elmehetnénk majd sétálni vagy át is mehetnék filmezni. Mondtam hogy benne vagyok de előtte még párszor találkozunk. Minden reggel ír hogy “jó reggelt🥰” de eléggé lassan válaszol. Nap közbe 10 ből 6x én írok neki általában és már kicsit rosszul esik. Nagyon aranyos és tetszik is (nem volt önbizalmam sokáig de mióta vele beszélek már egyre jobban érzem magam a bőrömben, sokáig nem is tudtam szerelmes lenni de most az vagyok) viszont nem tudom hogy így még akar e tőlem valamit, nyilván gondolom meg kell “kűzdenem” érte de még nem voltam ilyen kapcsolatban egy lánnyal. Szerintetek még tetszek neki?

2021. febr. 21. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem várjatod el a másiktól, hogy instant válaszoljon az üzeneteidre, elképzelhető, hogy más programja van pl. tanul. Az viszont jó jel ha reggelente keres. Szerintem ugorj rá, ez nem csak egyszerű baráti közeledésnek tűnik.


Sok sikert

2021. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges számon tartani, hogy ki hányszor keresi a másikat. Ha reggel ő ír akkor az azt jelenti, hogy ő is keres téged, érdeklődik stb...

Lehet, hogy ő is bizonytalan abban, hogy érdekel e ő téged.

2021. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Szeret. Találkozz vele.
2021. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!